mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Konkurso „Tramtatulis“ vietinis turas
Konkurso „Tramtatulis“ vietinis turas

2023-iais metais, jau dešimtą kartą Lietuvoje vyks vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“, kuriame dalyvauti kviečiami 3–19 metų vaikai ir moksleiviai iš Joniškio rajono bei užsienio lietuvių bendruomenių.

Praėjusių konkursų laureatai gali dalyvauti konkurse, jei perėjo į kitą amžiaus grupę arba pasirinko kitos rūšies liaudies kūrinius ar instrumentą. Konkursas skiriamas Vilniaus – Lietuvos valstybės sostinės – 700 metų sukakčiai paminėti. Pageidautina, kad dalyviai pagal galimybes rinktųsi liaudies dainas, pasakojimus, sakmes, legendas, kuriose minimas Vilniaus miestas, su juo susiję įvykiai, asmenybės, taip pat kitos Lietuvos valstybei, jos istorijai svarbios vietos, įvykiai, žmonės ir pan.                

Skatindami vaikus ir moksleivius domėtis savo krašto tradicine kultūra, suvokti jos vertę, ugdyti pavienius jaunuosius liaudies dainų, sakytinės kūrybos, instrumentinės muzikos atlikėjus, konkurso vietinio rato organizatorius – Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kviečia meno vadovus, mokytojus, vaikus nuo 3 metų ir jaunimą iki 19 metų pradėti ruoštis būsimam konkursui, kuris vyks 2023 m. vasario 25 d. (šeštadienį) 14.00 val. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje.

Dėl detalesnės informacijos prašome teirautis el. p. erika.vitkauskiene@joniskis.lt.

Joniškio rajono savivaldybės administracija