mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Joniškiečiai dalyvavo Nacionalinėje trečiojo amžiaus universitetų universiadoje
Joniškiečiai dalyvavo Nacionalinėje trečiojo amžiaus universitetų universiadoje

Radviliškyje vyko 4-oji Nacionalinė trečiojo amžiaus universitetų (toliau – TAU) universiada. Daugiau nei pusė tūkstančio dalyvių ir sirgalių iš 20-ies Lietuvos rajonų varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse, bendravo, diskutavo jiems aktualiomis temomis.

Šventės atidaryme dalyvavęs Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pasidžiaugė Joniškio senjorų aktyvumu, judumu ir palinkėjo sėkmės sportinėse rungtyse.

Renginyje dalyvavo ir TAU universiados dalyvius sveikino LR seimo narys Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir kiti garbūs svečiai.

Universiados metu dalyviai rungiasi plaukimo, stalo teniso, baudų metimo, helpongo, smiginio, šaškių, šachmatų, petankės rungtyse. Dalyvaujant sportinėse rungtyse, bendraujant ir bendradarbiaujant – stiprinama ne tik fizinė, bet ir emocinė sveikata, ištvermė, motyvacija, fizinis aktyvumas.

Universiada sudaro galimybę visuomenei artimiau susipažinti su Trečiojo amžiaus universitetų veikla, dalyviams – turiningai praleisti laisvalaikį ne tik mokantis, bet ir sportuojant, pabūti kartu, susitikti draugus, pabendrauti, išbandyti naujas sporto šakas.

Graži senjorų universiadų tradicija gimė 2015 metų spalio 7 d. Druskininkuose, kur įvyko pirmoji TAU universiada. Tuomet buvo parengti universiados nuostatai, numatytos senjorų sporto rungtys. Pirmojoje senjorų universiadoje dalyvavo aštuonios TAU komandos, kurios varžėsi plaukimo, stalo teniso, šachmatų, šaškių, smiginio, hel-pongo, krepšinio baudų metimo, pasagėlės mėtymo rungtyse. Kelios dešimtys senjorų dalyvavo šiaurietiško ėjimo žygyje vaizdingomis Druskininkų apylinkėmis.

Joniškio rajono savivaldybės administracija