mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Gyventojų prašoma atsisakyti fejerverkų asmeninių švenčių metu
Gyventojų prašoma atsisakyti fejerverkų asmeninių švenčių metu

Švenčių atributu tapę fejerverkai džiugina toli gražu ne visus. Naudojant pirotechnikos gaminius iki 8 kartų padidėja oro tarša, o keliamas triukšmas kelia stresą žmonėms ir gyvūnams. Kasmet dėl neatsargaus elgesio su šiomis priemonėmis nukenčia turtas ir žmonės.

Besitęsiant agresijai prieš demokratines vertybes ir nekaltus žmones, dabar kaip niekada reikalinga mūsų visų tikslinga parama, įsitraukimas, rimties išlaikymas. Joniškio rajono savivaldybės administracija prašo rajono gyventojų atsisakyti pirotechnikos priemonių asmeninių švenčių metu ir užtikrinti visuomenės saugumą.

Primename, kad draudžiama triukšmauti ar kitaip trikdyti kaimynų poilsį vakaro (nuo 19.00 iki 22.00 val.) ir nakties metu (nuo 22.00 iki 7.00 val.), išskyrus renginių, kuriems išduoti leidimai, metu. Triukšmo prevencija Joniškio rajono savivaldybėje vykdoma vadovaujantis savivaldybės tarybos patvirtintomis Triukšmo Joniškio rajono viešosiose vietose prevencijos taisyklėmis.

Joniškio rajono savivaldybėje draudžiama naudoti civilines pirotechnikos priemones arčiau kaip 30 metrų nuo mokyklų, gydymo ir reabilitacijos įstaigų, šarvojimo patalpų, jeigu tai nesuderinta su pastatų (statinių) ar patalpų valdytojais, taip pat kitose savivaldybės tarybos nustatytose vietose.

Būkime atsakingi ir saugūs.

Joniškio rajono savivaldybės administracija