mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Gyventojų dėmesiui! Keičiasi vakcinacijos centro darbo laikas
Gyventojų dėmesiui! Keičiasi vakcinacijos centro darbo laikas

Joniškio rajono savivaldybė kviečia gyventojus, kurie dar nepasiskiepijo būti atsakingais ir pasiskiepyti. Pasiskiepyti galima darbo dienomis vakcinacijos centre Baltojoje sinagogoje (Miesto a. 4, Joniškis) be išankstinės registracijos.

Vakcinacijos centro Baltojoje sinagogoje darbo laikas:

  • Pirmadienį 15.00–17.00 val.
  • Antradienį 9.00–12.00 val.
  • Trečiadienį 9.00–12.00 val.
  • Ketvirtadienį 15.00–18.00 val.
  • Penktadienį 15.00–17.00 val.

Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę). Skiepijama „Comirnaty“ (gam. „BionTech“ ir „Pfizer“) ir „Jannsen“ (gam. „Johnson & Johnson“) vakcinomis.

Skiepijama ir sustiprinančiąja trečiąja vakcinos doze. Sustiprinančiąja „Comirnaty“ (gam. „BionTech“ ir „Pfizer“) vakcinos doze asmenys vakcinuojami ne anksčiau kaip po 180 dienų nuo pilno vakcinacijos kurso. Sustiprinančiąja trečiąja doze „Comirnaty“ (gam. „BionTech“ ir „Pfizer“) vakcina šiuo metu gali pasiskiepyti šie asmenys (sąrašas pateikiamas ne prioriteto tvarka).

Joniškio rajono savivaldybėje vakcinaciją vykdo viešoji įstaiga Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centras, tel. 8 664 53 032.

Primename, kad vyresniems nei 6 metų asmenims viešose uždarose erdvėse privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Atvirose erdvės, kai neišlaikomas 2 m atstumas rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Gyventojų prašoma išlaikyti saugų 2 m atstumą nuo kitų asmenų, nepamiršti rankų higienos, čiaudėjimo ir kosėjimo taisyklių. Prekybos vietose lankykitės tik esant būtinybei ir turint konkretų pirkinių sąrašą,  o už prekes atsiskaitykite banko kortele.

Raginame gyventojus būti atsakingais ir sąmoningais – neiti į savivaldybę be reikalo. Iškilus klausimams ar prireikus konsultacijos dėl savivaldybės administracijoje teikiamų  administracinių paslaugų, – kviečiame  skambinti  į  Joniškio rajono savivaldybės administracijos gyventojų priimamąjį telefonu  (8 426) 69 140 arba 8 684 09 527.

Esant galimybei prašome pasilikti namuose, vengti nebūtinų kelionių, iškilusius klausimus spręsti nuotoliniu būdu.

Išlikime sąmoningi ir saugokime vieni kitų sveikatą!

Joniškio rajono savivaldybės administracija