Primename, kad nuo 2025 m. kovo 1 d. bus nutrauktas tarpmiestinio prefikso 8 veikimas.
Įgyvendinant Ryšių reguliavimo tarnybos 2023 m. vasario 15 d. tarybos priimtą nutarimą Nr. TN-29 „Dėl nacionalinio prefikso diegimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, nuo 2025 m. kovo 1 d. skambinant ryšio numeriu, kuris prasidės tarpmiestiniu prefiksu 8, sujungimas bus negalimas.
Kviečiame jau dabar peržiūrėti kontaktus mobiliuosiuose telefonuose arba užrašinėse, ir pakeisti telefono numerius prasidedančius tarpmiestiniu prefiksu 8 į nacionalinį prefiksą 0 arba tarptautinį Lietuvos kodą +370.
Taip pat raginame įmones ir įstaigas iki 2025 m. vasario 28 d. peržiūrėti skelbiamus kontaktus ir skelbti juos su nacionaliniu prefiksu 0 arba tarptautiniu Lietuvos kodu +370. Pakeitimai taip pat turi būti atlikti blankuose ir kituose dokumentuose.
Parengta pagal Ryšių reguliavimo tarnybos informaciją
