mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Erasmus+ projekto dalyvių vizitas Joniškio rajono savivaldybėje
Erasmus+ projekto dalyvių vizitas Joniškio rajono savivaldybėje

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė susitiko su Erasmus+ „STEAM ir robotika: naujas mokymosi metodas“ projekto dalyviais atvykusiais vizito į Joniškio „Aušros“ gimnaziją.

Erasmus+ mokyklų partnerysčių projekto tikslas – tobulinti STEAM įgūdžius, kurie yra laikomi vienais iš svarbiausių mokinių visapusiškame tobulėjime. Šis projektas apima daugelį sričių: gamtos mokslus, inžineriją, technologijas, menus ir matematiką. Robotikos naudojimas padeda mokiniams vystyti tipinius pažinimo įgūdžius, kritinį, loginį bei erdvinį mąstymą, problemų sprendimą naudojant naujausias technologijas bei mokslą.

Mero pavaduotoja susitikimo metu projekto dalyviams iš Bulgarijos, Graikijos, Kroatijos, Italijos pristatė Joniškio rajoną ir papasakojo apie rajone vykdomas veiklas.

Projekto dalyviai pasidžiaugė, kad turi galimybę apsilankyti Lietuvoje, susipažinti su skirtingomis kultūromis, išmokti naujų dalykų, pasidalinti patirtimi ir idėjomis.

Tarptautinio projekto dalyviai papasakojo apie robotų galimybes sprendžiant įvarais problemas ir kuriant naujus technologinius sprendinius.

Kiti projekto susitikimai numatomi Bulgarijoje ir Graikijoje.

Joniškio rajono savivaldybės administracija