Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius susitiko su Erasmus+ projekto „Mokykimės anglų kalbos ir plėskime savo akiratį“ dalyviais iš Rumunijos ir Bulgarijos.
Susitikimo metu projekto dalyviams pristatytas Joniškio kraštas, mūsų kraštą garsinantys joniškiečiai, rajone įgyvendinami projektai ir veiklos.
Projekto dalyviai džiaugiasi, kad organizuojamos projektinės veiklos skatina dalintis įgyta patirtimi, pažinti kitas kultūras, plėsti akiratį, pasitikėti savimi, bendradarbiauti, atlikti kūrybinius darbus, mokytis ir mokyti.
Mokyklų partnerysčių projekto tikslas – ugdyti anglų kalbos bendravimo kompetencijas per neformalų mokymą ir interaktyvius metodus, diegti kokybiškus mokymo ir mokymosi metodus ir didinti mokinių supratimą apie anglų kalbos svarbą Europos lygiu.
Erasmus+ projekte dalyvauja ir Joniškio rajono pagrindinės mokyklos, Gasčiūnų skyrius.
Birželio mėnesį projekto partneriai susitiko Rumunijoje, antrasis mobilumo susitikimas vykdomas Lietuvoje (Joniškio r. pagrindinėje mokykloje, Gasčiūnų skyriuje) ir trečias mobilumas planuojamas lapkričio mėnesį Bulgarijoje.
Joniškio rajono savivaldybės administracija
