mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie paramos teikimo ukrainiečiams
Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie paramos teikimo ukrainiečiams

Tęsiantis karui Ukrainoje, turime būti susitelkę ir padėti Ukrainos gyventojams. Moralinė ir humanitarinė pagalba gyventojams, likusiems Ukrainoje ir kovojantiems už laisvę – labai svarbi.

Atsiliepiant į bendradarbiavimo partnerių Novoselicos miesto savivaldybės (Ukraina) vadovų atsiųstą prašymą, Joniškio rajono savivaldybė kovo 28–balandžio 3 dienomis inicijavo humanitarinės paramos rinkimą Novoselicos miestui ir jo gyventojams. Per savaitę pavyko surinkti: miegmaišių, asmeninės higienos priemonių, sanitarinės higienos rinkinių, sauskelnių ir vaikiškų rūbų.

Kovo 31 d. tarybos posėdžio metu buvo pritarta miestui-partneriui skirti iki 20 tūkst. Eur. skubiai humanitarinei pagalbai. Iš šios paramos Joniškio rajono savivaldybės administracija nupirko maisto kūdikiams, antklodžių, pagalvių, mėsos konservų, cukraus, aliejaus, darbinių pirštinių.

Dėkojame Joniškio „Aušros“ gimnazijos gimnazistams už pagalbą renkant, rūšiuojant ir pakuojant gyventojų atneštą paramą.

IĮ Virtienis nuo kovo 15 d. kvietė joniškiečius ir miesto svečius ragauti ukrainietiškų barščių. Už iniciatyvos metu surinktą paramą buvo nupirkta konservuotų mėsos produktų.

Kovo 26 d. Joniškio Rotary klubas organizavo paramos koncertą, kurio metu gyventojai turėjo galimybę aukoti lėšas ukrainiečiams. Iš surinktų lėšų buvo nupirkta asmeninių higienos priemonių, sauskelnių vaikams ir suaugusiems.

Dėkojame kiekvienam, kuris atsiliepė į Savivaldybės kvietimą, prisidėjo prie paramos tiekimo ir neliko abejingas šiuo sudėtingu Ukrainai laikotarpiu.

Surinkta humanitarinė parama praėjusią savaitę pasiekė miestą-partnerį.

Primename, kad kovo 5 d. į miestą-partnerį Novoselicą (Ukraina) buvo išsiųsta pirmoji joniškiečių humanitarinės pagalbos siunta.

Joniškio rajono savivaldybės administracija