mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Darbą savivaldybėje baigė Administracijos direktorė V. Kulvinskienė
Darbą savivaldybėje baigė Administracijos direktorė V. Kulvinskienė

Balandžio 29 diena – paskutinė Administracijos direktorės Valės Kulvinskienės darbo diena Joniškio rajono savivaldybėje. V. Kulvinskienė Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas ėjo nuo 2019 m. balandžio 17 d.

Tarybos posėdyje buvo pritarta sprendimo projektui „Dėl Valės Kulvinskienės atleidimo iš Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų ir pavedimo atlikti administracijos direktoriaus pareigas“. Administracijos direktorė atsistatydino savo noru.

Laimėjusi konkursą V. Kulvinskienė nuo šiol eis Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos direktorės pareigas.

„Šiandien paskutinė mano darbo diena Joniškio rajono savivaldybės administracijoje. Prieš išvykdama noriu nuoširdžiai padėkoti administracijos komandai, seniūnams, medikams, švietimo, kultūros įstaigų vadovams ir visiems darbuotojams, už bendrystę ir darbą kartu, už įgyvendintas idėjas ir projektus, už tai kad tikėjote ir nebijojote pokyčių. Neabejotinai praktiškai patvirtintas šūkis – kartu mes galime daug! Ačiū merui Vitalijui Gailiui už tikėjimą ir pasitikėjimą, palaikymą ir galimybę kartu darbuotis. Tikiu, kad Joniškio kraštas turi puikią ateitį, nes jame gyvena ir dirba darbštūs, nuoširdūs ir puikūs žmonės, mylintys ir puoselėjantys savo kraštą. Neabejotinai – Šiaurės Lietuvos širdis visada užims didelę dalį mano širdies“, – atsisveikindama kalbėjo V. Kulvinskienė.

Meras V. Gailius dėkodamas V. Kulvinskienei už didelį indėlį Joniškio krašto labui  visų joniškiečių vardu įteikė mero padėkos ženklą už sėkmingą, rezultatyvią veiklą ir svarų indėlį plėtojant vietos savivaldą, kuriant Joniškio rajono savivaldybės gyventojų socialinę gerovę.

„Stabtelėjome trumpam, apmąstėme bendrus darbus. Jaudulys atsisveikinant, akimirka, kai galėjome pasidžiaugti joniškiečiams padarytais darbais, pasiektais tikslais. Būkite, Vale, savo mintimis, jausmais, darbais ir toliau  lyderė, nesustokite judėti pirmyn. Nes judėjimas, kuo sunkesnis, tuo labiau judėjimas. Būkite laiminga, nes  svarbiausia ir esmingiausia mūsų laimei yra tai, kas mes esame, mūsų asmenybė. Taip yra jau vien todėl, kad ji pastovi ir veikia visomis aplinkybėmis, – nepaklūstanti likimui, ir niekas negali iš mūsų to atimti.“ – linkėjo meras V. Gailius.

Joniškio rajono savivaldybės administracija