mobile menu toggle Pradžia
easy read *s*
lt
en

Naujienos

Dalyvauta Šiaulių regiono savivaldybių sporto žaidynėse
Dalyvauta Šiaulių regiono savivaldybių sporto žaidynėse

Rugsėjo 15-ąją, Akmenės rajono turizmo bazėje „Balsių slėnis“ į kasmetines sporto žaidynes rinkosi Šiaulių regiono savivaldybių administracijų darbuotojai ir tarybų nariai.

Sportinėse varžybose tradiciškai dalyvavo septynios Šiaulių regiono savivaldybės – Joniškio rajono, Šiaulių rajono, Šiaulių miesto, Pakruojo, Akmenės, Radviliškio ir Kelmės rajonų savivaldybės.

Šių metų sporto žaidynių organizatorių estafetė buvo atitekusi Akmenės rajono savivaldybei. Renginį sveikinimo kalba atidarė šios savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas palinkėdamas visiems atvykusiems svečiams gero laiko ir sportinės sėkmės. Komandoms rungtyse teko išbandyti greičio, tikslumo, jėgos ir komandinio darbo iššūkius.

Dvejose rungtyse trečiąsias vietas iškovojo Joniškio rajono savivaldybės atstovai ir pelnė „Gausiausios komandos“ vardą.

Organizatorės estafetė perduota Pakruojo rajono savivaldybei, kuri sporto žaidynes organizuos kitąmet.

Šiaulių regiono savivaldybių sporto žaidynės yra organizuojamos skatinant administracijų darbuotojų ir tarybų narių fizinį aktyvumą, saviraišką, bendravimą ir bendradarbiavimą, tradiciškai surengtos sporto žaidynės.

Joniškio rajono savivaldybės administracija