mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas su komanda lankėsi Joniškyje
Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas su komanda lankėsi Joniškyje

LR seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, LR seimo Biudžeto ir finansų komiteto nariai Vytautas Gapšys ir Liudas Jonaitis lankėsi Joniškyje.

Vizito metu seimo nariai susitiko su Joniškio rajono savivaldybės ir administracijos vadovais. Susitikimo metu Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pristatė Joniškio kraštą, ekonominę ir finansinę Joniškio rajono situaciją, socialinių paslaugų plėtrą, švietimo situaciją, teikiamas sveikatos paslaugas bei ateities planus.

Susitikimo metu daug dėmesio skirta užimtumo didinimo programų įgyvendinimui ir galimybėms, Joniškio rajono švietimo sistemai ir Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo pakeitimams.

„Matome Joniškio rajono savivaldybę kaip labai gerą pavyzdį kitoms savivaldybėms. Džiaugiamės, kad sugebate susitarti ir rasti tinkamus sprendimus įgyvendinant projektus“, – vizito metu kalbėjo M. Majauskas.

LR seimo Biudžeto ir finansų komiteto atstovai apsilankė ir Joniškio sinagogų komplekse bei domėjosi mūsų krašto istorija. ​

Joniškio rajono savivaldybės administracija