mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės Melioratorių aikštėje
Atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės Melioratorių aikštėje

Joniškio rajono savivaldybės administracija kartu su Joniškio autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ dalyvavo prekybos tinklo „Maxima“ organizuotame konkurse „Mes – bendruomenė“.

Joniškiečių parengtas projektas „Laimingi vaikai-laiminga bendruomenė“ išrinktas vienu iš keturiolikos laimėtojų (iš viso buvo pateikti 260 projektų). „Maxima“ projekto įgyvendinimui skyrė 10 000 Eur. paramą, kitos projekto išlaidos apmokėtos iš savivaldybės biudžeto lėšų. Projekto įgyvendinimui pasirinktos Melioratorių a. esančios žaidimų aikštelės, kurios buvo jau netinkamos eksploatuoti su senais nebesaugiais įrenginiais.

Vakar Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius kartu su vaikais perkirpo simbolinę atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės atidarymo juostelę. Meras pasidžiaugė, kad vaikai turi galimybę saugiai žaisti ir bendrauti, o jaunas šeimas kvietė pasinaudoti savivaldybės siūloma finansine parama pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms.

Joniškio rajono savivaldybės administracija kartu su Joniškio autizmo asociacija „Lietaus vaikai“, siekia kurti draugišką, tolerantišką bendruomenę, pasitelkdama vaikų žaidimo aikštelę, kaip pagrindinę vaikų susibūrimo ir bendravimo vietą. Pažindami specialiųjų poreikių vaikus, žaisdami ir kurdami draugiškus ryšius, vaikai ir suaugusieji lengviau atsikratys negalios stereotipų, ugdys toleranciją ir puoselės bendrystę.

Bendruomenei sukurta draugiška šeimoms aplinka, miestas pasipildė dar viena erdve, kurioje žaisdami vaikai įgis tolerancijos ir draugystės įgūdžių, nes stiprios ir vieningos bendruomenės pamatas – raktas į sėkmingą ateities pilietį.

Joniškio rajono savivaldybės administracija