mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Aptarta Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos strategija
Aptarta Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos strategija

Birželio 10 d. jau penktą kartą Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos Jungtinio programavimo komitetas rinkosi aptarti rengiamą Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2021–2027 metų strategiją (toliau – strategija).

Šiaulių regiono tarybą šiame komitete atstovaujanti Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė teigė, kad rengiant naujo periodo strategiją buvo atsižvelgta į Lietuvoje ir Latvijoje viešai vykdytos gyventojų apklausos rezultatus.

Planuojama, kad minėtoje programoje galės dalyvauti Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Telšių ir Utenos apskričių institucijos iš Lietuvos bei Latgales ir Zemgalos regionų atstovai iš Latvijos.

Šiame periode nemažai dėmesio planuojama skirti socialinės įtraukties projektams. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos Jungtinio programavimo komitetas galutinį strategijos variantą Europos komisijai planuoja pateikti iki 2022 m. pradžios, taigi projektų šiemet dar nebus galima teikti.

Ankstesniame Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos periode projektus įgyvendino  ir lėšomis pasinaudojo Joniškio žemės ūkio mokykla, Žagarės regioninis parkas, Joniškio istorijos ir kultūros muziejus, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras.

Joniškio rajono savivaldybės administracija