mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Seniūnaičių rinkimų grafikas 2019 m.

Seniūnaitijos pavadinimas

Seniūnaičių rinkimų, apklausos

Seniūnaičių rinkimo būdas (gyventojų susirinkimas / gyventojų apklausa)

Kandidatai

Išrinktas seniūnaitis

Rinkimų data, laikas (val.)

Rinkimų vieta

Gaižaičių seniūnija

Juodeikių

2019 m. spalio 7 d.,
13.00 val.

Juodeikių bendruomenės namai, Vytauto g. 9, Juodeikių k.

Gyventojų susirinkimas

Violeta Ginčienė Violeta Ginčienė

Gaižaičių

2019 m. spalio 7 d.,
14.00 val.

Seniūnijos administracinis pastatas, Vilties g. 9, Gaižaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Laimutė Petkauskienė Laimutė Petkauskienė

Raistų

2019 m. spalio 7 d.,
16.00 val.

Seniūnijos administracinis pastatas, Vilties g. 9, Gaižaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Alvydas Pretkelis Alvydas Pretkelis

Gataučių seniūnija

Gataučių

2019 m. spalio 9 d.,
8.00-16.00 val.

Gataučių seniūnijos salė,

Mokyklos g. 5, Gataučių k.

Gyventojų apklausa

Sandra Baranauskienė Sandra Baranauskienė

Stupurų

2019 m. spalio 8 d.
11.00 val.

Stupurų kaimo bendruomenės namai, Alyvų g. 2, Stupurų k.

Gyventojų susirinkimas

Loreta Česnauskienė Loreta Česnauskienė

Mekių

2019 m. spalio 8 d.,

18.00 val.

Mekių kaimo bendruomenės namai,

Mokyklos g. 4, Mekių k.

Gyventojų susirinkimas

Gediminas Jančauskas Gediminas Jančauskas

Jauniūnų

2019 m. spalio 7 d.,

18.00 val.

Jauniūnų kaimo bendruomenės namai, Dragūnų g. 20, Jauniūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Robertas Bakutis Robertas Bakutis

Joniškio seniūnija

Kalnelio

2019 m. spalio 9 d.,
14.00–15.00 val.

Kalnelio kaimo bendruomenės „Sidabrė“ namai, Draugystės g. 1A, Kalnelio k.

Gyventojų apklausa

Angėlija Zigmantienė Angėlija Zigmantienė

Jakiškių-Maironių

2019 m. spalio 8 d.,
14.00 val.

Jakiškių – Maironių kaimų bendruomenės namai,
Dvaro  g. 34, Jakiškių k.

Gyventojų susirinkimas

Stasė Karklienė Stasė Karklienė

Linkaičių

2019 m. spalio 8 d.,
10.00 val.

Linkaičių kaimo bendruomenės namai, Beržų g. 7, Linkaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Juozas Žebrauskas Juozas Žebrauskas

Ziniūnų

2019 m. spalio 8 d.,
11.00 val.

Ziniūnų kaimo bendruomenės „Obelėlė“ namai, Sodų g. 20,
Ziniūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Danutė Žigulienė Danutė Žigulienė

Draugystės

Pakartotiniai rinkimai
2019 m. lapkričio 7 d.,
10.00–13.00 val.

Joniškio seniūnija, Medžiotojų g. 4, Joniškis

Gyventojų apklausa

Nijolė Kontrimienė Nijolė Kontrimienė

Malūno

Laimutė Rimkuvienė Laimutė Rimkuvienė

Parko

Angelė Armonavičienė Angelė Armonavičienė

Sidabros

Laima Norvaišienė Laima Norvaišienė

Kepalių seniūnija

Beržininkų

2019 m. spalio 1 d.,
17.30 val.

Valstybinių miškų urėdija, VĮ Joniškio regioninio padalinio salė,
Urėdijos g. 1, Beržininkų k.

Gyventojų susirinkimas

Vytautas Valaitis Vytautas Valaitis

Kurmaičių

2019 m. spalio 2 d.,
12.00 val.

Kurmaičių žemės ūkio bendrovės salė, Žemaičių g. 7, Kurmaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Stasys Žečkis

Stasys Žečkis

Kepalių

2019 m. spalio 2 d.,
17.00 val.

Kepalių biblioteka, Saulės g. 27, Kepalių k.

Gyventojų susirinkimas

Jolanta Svytienė

Jolanta Svytienė

Gasčiūnų

2019 m. spalio 3 d.,
17.30 val.

Gasčiūnų kaimo bendruomenės amatų centras, Mokyklos g. 7, Gasčiūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Remigijus Kubilius

Remigijus Kubilius

Kirnaičių

2019 m. spalio 4 d.,
17.00 val.

Kirnaičių kultūros namų salė,

Audruvės g. 4, Kirnaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Kęstutis Ladukas

Kęstutis Ladukas

Kriukų seniūnija

Blaudžiūnų

2019 m. spalio 7 d.,
15.00 val.

Saulės g. 24, Blauzdžiūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Kristina Vėlykienė Kristina Vėlykienė

Lieporų

2019 m. spalio 7 d.,
16.30 val.

Ąžuolų g. 1, Lieporų k.

Gyventojų susirinkimas

Raimonda Žarienė Raimonda Žarienė

Skakų

2019 m. spalio 9 d.,
15.00 val.

Senoji g. 22, Skakų k.

Gyventojų susirinkimas

Miglė Dargienė Miglė Dargienė

Darginių

2019 m. spalio 8 d.,
15.00 val.

Laisvės g. 5, Darginių k.

Gyventojų susirinkimas

Laura Turskytė Laura Turskytė

Bučiūnų

2019 m. spalio 8 d.,
16.30 val.

Beržų g. 21, Bučiūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Neringa Vilkickienė Neringa Vilkickienė

Kriukų

2019 m. spalio 9 d.,
17.00 val.

S. Dariaus ir S. Girėno g. 5,
Kriukų mstl.

Gyventojų susirinkimas

Neringa Jankauskienė Neringa Jankauskienė

Rudiškių seniūnija

Rudiškių

2019 m. spalio 7 d.,
16.00 val.

Rudiškių seniūnijos salė,
Senoji g. 34, Rudiškių k.

Gyventojų susirinkimas

Rūta Sukova Rūta Sukova

Beržėnų

2019 m. spalio 8 d.,
15.00 val.

Beržėnų senjorų namų salė, Girstulės g. 14, Beržėnų k.

Gyventojų susirinkimas

Valdas Žigas Valdas Žigas

Jankūnų

2019 m. spalio 9 d.,
17.00 val.

Jankūnų kaimo bendruomenės namų salė, Tyrelio g. 23, Jankūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Rima Rumbauskienė Rima Rumbauskienė

Satkūnų seniūija

Milvydžių

2019 m. spalio 7 d.,
14.00 val.

Pasienio g. 7, Milvydžių k.

Gyventojų susirinkimas

Lina Tamašauskienė Lina Tamašauskienė

Drąsutaičių

2019 m. spalio 7 d.,
15.30 val.

UAB „Drąsutaičiai” salė, Ryto g. 4, Drąsutaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Audrius Valuntonis Audrius Valuntonis

Pročiūnų

2019 m. spalio 7 d.,
17.00 val.

Danutės Misiuvienės sodyba,
Geležinkelio g. 14, Pročiūnų I k.

Gyventojų susirinkimas

Jonas Jurgelis Jonas Jurgelis

Daunoravos

2019 m. spalio 8 d.,
12.00 val.

Daunoravos bendruomenės namų salė, Senoji g. 6, Daunoriškės k.

Gyventojų susirinkimas

Gediminas Vitkauskas Gediminas Vitkauskas

Plikiškių

2019 m .spalio 8 d.,
17.30 val.

Joniškio „Saulės“pagrindinės mokyklos Plikiškių skyriaus – daugiafunkciniame centras,
Šilelių g. 2, Plikiškių k.

Gyventojų susirinkimas

Giedrius Stubaila Giedrius Stubaila

Tautginių

2019 m. spalio 9 d.,
16.00 val.

Nijolės Lukšienės sodyba, Sidabrynės g. 12, Tautginių k.

Gyventojų susirinkimas

Nijolė Lukšienė Nijolė Lukšienė

Satkūnų

2019 m. spalio 9 d.,
17.30 val.

Satkūnų seniūnijos salė,
Sidabros g. 9, Satkūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Povilas Karitonas Povilas Karitonas

Saugėlaukio seniūnija

Saugėlaukio

2019 m. spalio 7 d.,
11.00 val.

Bariūnų vaikų darželio aktų salė, Parko g. 7, Bariūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Renata Remeikienė Renata Remeikienė

Bariūnų

2019 m. spalio 7 d.,
17.00 val.

Bariūnų vaikų darželio aktų salė, Parko g. 7, Bariūnų k.

Gyventojų susirinkimas

Rasa Kelpšienė Rasa Kelpšienė

Pošupių

2019 m. spalio 8 d.,
16.00 val.

Pošupių bendruomenės namai, Senoji g. 24, Pošupių k.

Gyventojų susirinkimas

Loreta Pociūnienė Loreta Pociūnienė

Skilvionių

2019 m. spalio 9 d.,
15.00 val.

Skilvionių ŽŪB patalpos,
Vienybės g. 27, Skilvionių k.

Gyventojų susirinkimas

Stasė Bramanienė Stasė Bramanienė

Mindaugių

2019 m. spalio 9 d.,
16.00 val.

Mindaugių bendruomenės namai, Liepų g. 16, Pavirčiuvės k.

Gyventojų susirinkimas

Jolana Petrikienė Jolana Petrikienė

Skaistgirio seniūnija

Lankaičių seniūnaitija

2019 m. spalio 7 d.
16.00 val.

Bendruomenės namai,

Beržų g. 25, Lankaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Ona Bandarienė Ona Bandarienė

Alsių seniūnaitija

2019 m. spalio 7 d.,
17.00 val.

Alsių bendruomenės namai,

Šaltinio g. 34, Alsių k.

Gyventojų susirinkimas

Rimantas Stankūnas Rimantas Stankūnas

Maldenių

2019 m. spalio 8 d.,
16.00 val.

Maldenių bendruomenės patalpos, Beržų g. 2, Maldenių k.

Gyventojų susirinkimas

Renata Šidlauskaitė Renata Šidlauskaitė

Jurdaičių

2019 m. spalio 8 d.,
17.30 val.

Jurdaičių bendruomenės namai,
Dvaro g. 9, Jurdaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Raimantas Balčiūnas Raimantas Balčiūnas

Reibinių

2019 m. spalio 9 d.,
17.30 val.

Reibinių bendruomenės namai,
M. Slančiausko g. 33, Reibinių k.

Gyventojų susirinkimas

Juzė Rimkuvienė Juzė Rimkuvienė

Skaistgirio

2019 m. spalio 10 d.,
9.00–18.00 val.

Skaistgirio kultūros namai,
Aušros g. 13, Skaistgirio mstl.

Gyventojų apklausa

Virgina Jakutienė Virgina Jakutienė

Žagarės seniūnija

Maželių

2019 m. spalio 7 d.,
13.00 val.

Maželių bendruomenės salė,
Lauko g. 2, Maželių k.

Gyventojų susirinkimas

Jolita Rudienė Jolita Rudienė

Minčaičių

2019 m. spalio 7 d.,
15.00 val.

Berželio g. 24, Minčaičių k.

Gyventojų susirinkimas

Rimantas Šliažas Rimantas Šliažas

Senosios Žagarės

Pakartotiniai rinkimai
2019 m. lapkričio 6 d.,
8.00–16.00 val.

Tilto g. 2, Žagarė

Gyventojų apklausa

Vytautas Pakatilius Vytautas Pakatilius

Daukšių

2019 m. spalio 8 d.,
12.00 val.

Daukšių bendruomenės salė, Pjaunio g. 1, Daukšių k.

Gyventojų susirinkimas

Rita Čepinskienė Rita Čepinskienė

Stungių

2019 m. spalio 8 d.,
13.00 val.

Stungių bendruomenės salė,
Sodų g. 42, Stungių k.

Gyventojų susirinkimas

Diana Kidelienė Diana Kidelienė

Žiurių

2019 m. spalio 8 d.,
15.00 val.

Žagarės g. 22, Žiurių k.

Gyventojų susirinkimas

Rimantas Uogela Rimantas Uogela

Žagarės centro

Pakartotiniai rinkimai
2019 m. lapkričio 7 d.,
8.00–16.00 val.

Tilto g. 2, Žagarė

Gyventojų apklausa

Zigmantas Skripkus Zigmantas Skripkus

Žvelgaičių

2019 m. spalio 9 d.,
15.00 val.

Žagarės kultūros centras,
Miesto aikštė 36, Žagarė

Gyventojų susirinkimas

Regina Gužauskienė Regina Gužauskienė

Švėtės

Pakartotiniai rinkimai
2019 m. lapkričio 7 d.,
13.00 val.

Žagarės kultūros centras,
Miesto aikštė 36, Žagarė

Gyventojų susirinkimas

Saulius Mitrikas Saulius Mitrikas