mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Kviečiame į šventinę miestelėnų ir svečių eiseną
Kviečiame į šventinę miestelėnų ir svečių eiseną

Joniškiečiai tęsia artėjančios miesto dienos šventės ,,Joniškis – žydintis miestas“, kuri vyks š. m. birželio 28-liepos 3 dienomis, tradicijas. Kokia šventė be tradicinės miestelėnų ir svečių eisenos šeštadienį (liepos 2 d.) nuo Joniškio rajono savivaldybės iki Joniškio kultūros centro lauko estrados!

Norinčius dalyvauti šventinėje eisenoje kviečiame registruotis. Registraciją vykdo Joniškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Erika Šivickaitė, el. paštu erika.sivickaite@joniskis.lt. Laiške nurodykite savo organizacijos pavadinimą, kontaktinį asmenį ir informaciją apie tai, kiek asmenų iš Jūsų įstaigos ar organizacijos dalyvaus eisenoje, jei bus važiuojama – kokia transporto priemone.

Šventės organizatoriai pageidauja, kad eisenos dalyviai vilkėtų gėlių raštais padabintais rūbais arba eisenoje turėtų atributiką iš gėlių. Liepos 2 d. 9.00 val. laukiame Jūsų Joniškio rajono savivaldybės aikštėje. Registracija vyks iki š. m. birželio 28 d.

Maloniai kviečiame Jus kartu su savo kolektyvais aktyviai dalyvauti šventinėje miestelėnų ir svečių eisenoje bei puoselėti mūsų miesto tradicijas.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija