mobile menu toggle Pradžia
*s*
lt
en

Naujienos

Joniškietė dalyvavo Prezidento globojamos iniciatyvos „Lietuvos galia“ pristatyme
Joniškietė dalyvavo Prezidento globojamos iniciatyvos „Lietuvos galia“ pristatyme

Vakar Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda visuomenei pristatė savo globojamą iniciatyvą „Lietuvos galia“.

Iniciatyvos pristatyme dalyvavo aktyvūs gerovės kūrėjai, bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai iš kiekvienos savivaldybės po vieną asmenį. Iš Joniškio rajono savivaldybės dalyvavo Skaistgirio moterų draugijos „Versmė“ ir Skaistgirio miestelio bendruomenės pirmininkė Vida Urbonienė. Ji aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje, ypač aktyviai dirba donorystės ir eismo saugumo srityse.

„Lietuvos galia“ – platforma gerovės kūrėjams, savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, „Lietuvos galia“ sieks aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią.

Iniciatyvos ambasadoriai – olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, dainininkas Merūnas Vitulskis, socialinio verslo įkūrėjas Timas Van Wijkas. Jie ne tik skleis žinią apie iniciatyvą, bet ir savo asmeniniu pavyzdžiu ir istorijomis sieks įkvėpti Lietuvos žmones būti pilietiškai aktyviems.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracija