Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. gegužės 13 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Dviejose Joniškio rajono švietimo įstaigose paskiepyti visi darbuotojai

Užsitęsęs karantinas ir dėl jo įvesti ribojimai stipriai pakoregavo įvairias visuomenės gyvenimo sritis. Norint grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, labai svarbu įveikti infekciją. Be asmeninės higienos, kaukių dėvėjimo, susibūrimų ribojimo, į kovą su virusu stojo ir medicinos mokslo sukurtos vakcinos.

Vakcinacija šiuo metu yra vienas svarbiausių ginklų kovoje su COVID-19 pandemijos valdymu. Šiomis dienomis jau skiepijami ne tik senjorai, rizikos grupių asmenys, bet ir jaunesni gyventojai. Svarbų vaidmenį švietimo srityje užima ir mokytojų, švietimo įstaigų specialistų, darbuotojų skiepijimo procesas.

Sveikintina, kad dvejų Joniškio rajono savivaldybės mokyklų – Skaistgirio gimnazijos ir Žagarės specialiosios mokyklos kolektyvai jau džiaugiasi sulaukę abiejų vakcinos dozių. Šiose ugdymo įstaigose pasiskiepijo visi mokytojai, švietimo pagalbos specialistai.

Pavyzdinėms mokykloms įteikti padėkos simboliai – mediniai širdies formos Joniškio rajono savivaldybės žemėlapiai.

„Širdis už širdį“, – įteikdamas padėkas kalbėjo meras Vitalijus Gailius. „Ačiū už tikėjimą mokslo galia, už saugius mūsų vaikus, už tai, kad ugdote mokinius, ne tik suteikdami žinių, bet ir praktiniu asmeniniu savo pavyzdžiu“.

Tikimasi, kad ir kitų įstaigų darbuotojai sėkmingai seks šiuo pozityviu, įkvepiančiu pavyzdžiu.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook