Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. lapkričio 21 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Atšvaitų dienai kurtas ir žaistas stalo žaidimas

Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyriaus jaunieji saviveiklininkai kartu su režisiere Vida Norkuviene dalyvaudami respublikiniame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“ artėjant atšvaitų savaitei susibūrė kurti lėlytes ir kitas dekoracijas būsimam stalo žaidimui „Kaip anūkės keliavo pas senelę į svečius“. Lėlyčių apranga tamsoje šviečia iš tolo. Kodėl? Jaunosios saviveiklininkės vienbalsiai sakė, kad būtų matomos  ir neįvyktų nelaimė keliaujant.

Šaunuolės saviveiklininkės puikiai išmokusios pamokas kaip saugiai elgtis tamsiu paros metu. Atšvaitų dieną visos saviveiklininkės sėdo prie stalų ir žaidė savo sukurtą stalo žaidimą. Daug juoko, šurmulio ir kartu naudos, – sakė režisierė Vida Norkuvienė.

Jaunieji saviveiklininkai puikiai susitvarkė su užduotimi. Sukurtas stalo žaidimas bus puikus užsiėmimas laukiant repeticijos ar renginio. Nueitas ilgas atstumas per kalveles, miško takeliu pro statų skardį, upės vingį, kaimelyje apšviestą gatvelę ir pagaliau pasiektas tikslas.

Laimingi anūkai, laiminga senelė, kad anūkėliai saugiai atkeliavo. Juos apsaugojo šviesą atspindintys elementai. Pasak režisierės Vidos Norkuvienės, dalyvaujant projekte norėjosi naujų formų renginiams, o tuo pačiu įtraukti į veiklas jaunuosius saviveiklininkus.

Kad rezultatas yra parodė vaikų žingeidumas, kūrybiškumas ir po savaitės triūso Atšvaitų dieną žaistas žaidimas, kurio metu nebuvo kada nuobodžiauti.

Vida Urbonienė

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook