Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. birželio 2 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Švietimo įstaigų darbuotojų tyrimų atsakymai – neigiami

Sušvelninus karantino sąlygas, ikimokyklinio ugdymo įstaigos atnaujino ugdymą. Praėjusią savaitę pradėtas prevencinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų, tiesiogiai dirbančių su vaikais, COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) tyrimas. 

Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorės įsakymu nustatyta tyrimų atlikimo ir organizavimo tvarka bei reikalavimai. Tyrimai COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti atliekami ne tik tiems darbuotojams, kurie teikė vaikų priežiūros paslaugą karantino metu, bet ir tiems, kurie vaikų ugdymą organizavo nuotoliniu būdu. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojai prevenciniams tyrimams dėl koronaviruso infekcijos turi registruosis Koronaviruso karštosios linijos telefonu 1808 ir nurodyti vienodą visoms savivaldybėms registravimosi kodą „darželis“.

Iki šios dienos dėl koronavisuso infekcijos jau patikrinta daugiau kaip 60 Joniškio lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“, „Saulutė“ ir „Vyturėlis“ auklėtojų, jų padėjėjų, švietimo pagalbos specialistų, taip pat šių įstaigų vadovės. Be to, tyrimai dėl minėtos infekcijos yra atlikti ir Joniškio švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos darbuotojams. Visi gauti tyrimų atsakymai – neigiami.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook