Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. liepos 19 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kas nors visada būna pirmą kartą!

Birželio pabaigoje (birželio 26 d. – liepos 1 d.) 100 pirmų kartų laukė jaunimo tarptautinėje stovykloje „#100moments“. Tai buvo šimtas progų iškrauti telefoną, lupti idėjų stogo čerpes, įvaldyti šeštąjį pojūtį, peržengti galimybių ribas ir į kitą pusę išversti stereotipus, išbandyti save ugniagesio gelbėtojo profesijoje. Stovyklos metu vyko diskusijos, foto dirbtuvės, kultūrinė veikla, fizinis aktyvumas, veiklos atvirame ore ir vakarėliai.

Stovykloje kartu su Joniškio rajono jaunimu dalyvavo jaunuoliai iš bendradarbiaujančių miestų – Ungenio (Moldova), Vimerbio (Švedija), Novoselitsos (Ukraina), Jelgavos, Aucės (Latvija). Dalyviai kasdien patyrė naujų potyrių, kalbėjosi, ieškojo ir kūrė naujas istorijas, aplankė Žagarės regioninį parką, žygiavo Joniškio miesto dienos šventės eisenoje.

Tai puiki galimybė ne tik susipažinti su kitų šalių kultūra, bet ir pabendrauti anglų ir rusų kalbomis. Stovyklą organizavo Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras Jaunimo centras kartu su Joniškio rajono savivaldybe ir Priešgaisrine gelbėjimo tarnyba. Stovyklos iniciatorė ir globėja – Joniškio rajono savivaldybės  mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija
Dariaus Šulčiaus nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook