Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Svarbu! Veiklą atnaujina darželiai ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos

Sušvelninus karantino sąlygas, nuo gegužės 18 d. veiklą atnaujina trys Joniškio miesto lopšeliai-darželiai: „Ąžuoliukas“, „Saulutė“ ir „Vyturėlis“, Žagarės vaikų lopšelis–darželis „Vyšniukas“.

Ugdytinius priims ir Skaistgirio gimnazijos, Gasčiūnų pagrindinės mokyklos, Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės. Kriukų pagrindinės mokyklos ugdytiniai, tėvelių pageidavimu, toliau tęs ugdymąsi namuose.

Tėvams, nusprendusiems vaikus vesti į ikimokyklinio ugdymo įstaigą, nebereikės pateikti darbdavio pažymų apie prievolę dirbti darbo vietoje. Svarbu tai, kad, siekiant užtikrinti saugią aplinką ir vaikams, ir įstaigų personalui, bus privaloma laikytis nustatytų infekcijos plitimo prevencijos reikalavimų.

Visos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojos ir jų padėjėjos šiuo metu yra tikrinamos, ar nėra užsikrėtusios koronaviruso infekcija (COVID-19).

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančios įstaigos, organizuodamos savo darbą, privalės laikytis nustatytų reikalavimų. Teks maksimaliai laikytis grupių izoliacijos principo: vaikai nuolat lanko tą pačią grupę, grupės veikla vykdoma taip, kad būtų išvengta skirtingas grupes lankančių vaikų kontakto tiek patalpose, kuriose teikiamos ugdymo paslaugos, tiek lauke; skirtingose grupėse dirbančių darbuotojų kontaktas ribojamas, jei jo išvengti neįmanoma, ribojamas kontakto laikas, išlaikomas saugus atstumas. Vaikai bus maitinami grupės patalpose.

Maitinimas švediško stalo principu, kai maistą įsideda patys vaikai, neorganizuojamas. Turės būti užtikrinama, kad nebūtų organizuojamos bendros veiklos kelioms vaikų grupėms.

Į darželį nebus priimami vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 laipsnių ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pavyzdžiui, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ar kitų požymių.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook