Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Skaistgirio miestelio bendruomenė įgyvendino projektą

Skaistgirio miestelio bendruomenė 2019 metais parengę projektą „Medžio ir paukščio bendrystė“ pateikė paraišką paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ ir gavusi 1420,00 Eur. finansavimą, projektą įgyvendino.

Projektą įgyvendinant Skaistgirio Uolyno kalno slėnyje pastatytos keturios paukščių skulptūros. Prie laiptų, vedančių į slėnį, sutūpusi pelėdų šeima kviečia nepraeiti pro šalį. Genelis snapu rašo slėnių pavadinimą. Dar tolėliau – su liaunais medeliais slėpynių eina stilizuoti paukščiai. Skulptūras kūrė medžio meistrai E. Kudulis ir B. Alėjūnas.

Skulptūros papildys naujai besikuriančią viešąją erdvę, kurioje miestelio gyventojai ir svečiai galės leisti laisvalaikį ne tik stebėdami sklandančius šikšnosparnius, klausydami paukščių trelių, bet ir pasidžiaugti medžio meistrų kūryba.

Rengiant ir įgyvendinant šį projektą pagrindinis tikslas buvo viešosios erdvės „Paukščių slėnis“ savitumo ir patrauklumo sukūrimas. Uždavinys – sukurti ir pastatyti slėnyje keturias paukščių skulptūras. Projektui sėkmingai pasiekti pasitelkti šeši jauni bendruomenės nariai, kurie šias skulptūras pastatė ir kartu su kitais bendruomenės nariais sutvarkė viešąją erdvę.

Išaušus pavasariui vėl pasigirs paukščių trelės, kurias papildys įspūdingos paukščių skulptūros.

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook