Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. birželio 26 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Iš Jaunimo vasaros akademijos sugrįžo su laimėjimais ir gerais įspūdžiais

Birželio 7–9 dienomis trylikos Joniškio rajono jaunuolių komanda, sudaryta iš Joniškio ir Žagarės jaunimo organizacijų, lydimi Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Vilmos Bartašienės, dalyvavo Jaunimo vasaros akademijoje „Kartu – mes galime daug!“.

Jaunuoliai iš visos Lietuvos rinkosi nuostabioje poilsiavietėje „Sedula“, kuri įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto Skogalio kaime, Tytuvėnų apylinkių seniūnijoje, Kelmės rajone. Dvyliktus metus organizuojamame renginyje dalyvavo devyniolikos savivaldybių jaunimo ir jaunimo organizacijų komandos. Šiuo renginiu buvo paminėtas „Erasmus+“ programos 30-metis ir artėjantis Valstybės šimtmetis.

Nepaisant to, kad lietus sušlapino palapines, jaunimo nuotaika ir entuziazmas neatslūgo. Joniškio rajono jaunimo asociacijos „Jaunimo imperija“ nariai, akademijos senbuviai, komandos vadovas Donatas Jakovlevas ir Tomas Martinaitis rūpinosi jaunesniais komandos nariais.

Joniškiečių komandos aktyvistė, „komandos varikliukas“, talentų ir prisistatymo rengėja Viktorija Laksaitė ir kiti Joniškio 606-osios šaulių kuopos nariai – Karolina Ponelytė, Neilas Ponelis, Armandas Urvakis, Gitaras Kontautas, NFG „Nebūk naivus kelyje“ narės – Laura Samulionytė ir Inesa Bėčiūtė, Joniškio jaunimo kultūros klubo ETC narės Kamilė Stankaitytė ir Evelina Kondrašovaitė ir žagarietės iš visuomeninės organizacijos „Spalvotas veidas“ Brigita Mitrikaitė ir Simona Klevinskaitė – visi aktyviai dalyvavo Europos namų, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos mokymuose.

Tris dienas trukusioje stovykloje jaunimas gilino žinias apie jaunimo politiką, savanorystę Europos Sąjungos šalyse pagal programą „Erasmus+“, diskutavo apie jaunimo verslumo ugdymą, mokėsi viešo kalbėjimo ir kūno kalbos subtilybių, liaudiškų šokių, žaidimų, pynė tautines juostas, aktyviai dalyvavo įvairiose sporto rungtyse: petankės, linksmojo tinklinio, virvės traukimo, vandens rungtyje ir žolės riedulio komandinėse varžybose.

Neilas, pažadėjęs savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Vilmai Bartašienei užimti pirmąją vietą žolės riedulio varžybose, pažadą ištesėjo. Šaunuoliai žolės riedulininkai, iškovoję taurę – Donatas Jakovlevas puikiai saugojęs vartus, Karolina Ponelytė ir Tomas Martinaitis, žaidę gynyboje ir puolime, bei Neilas Ponelis, įmušęs daugiausiai įvarčių.

Stovyklos atidarymo vakarą muzikinius kūrinius jaunimui skyrė atlikėjas Sasha Song, po kurio pasirodymo visus nustebino įspūdingi fejerverkai. Jaunimas grįžo kupini gerų įspūdžių. Užimtumas buvo puikiai organizuotas ir įvairus: Zumba šokiai, žygis Tytuvėnų regioniniame parke, akademijos improvizacijų ir talentų šou, kūrybinės jaunimo iniciatyvos ir rungtys.

Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė džiaugiasi aktyvia joniškiečių jaunimo komanda, kuri puikiai pasirodė pristatyme „Kaip aš mylių savo Joniškį“. Pristatymo metu jaunimas turėjo galimybę pademonstruoti savo muzikinius, meninius sugebėjimus už kuriuos buvo apdovanota medaliais ir specialiais prizais. Taip pat pasiektas puikus rezultatas žolės riedulio komandinėse varžybose – parsivežta nugalėtojų taurė.

Joniškio rajono savivaldybė skyrė lėšų tam, kad jaunimas galėtų dalyvauti akademijoje, kurioje sulaukta apie 300 dalyvių, ir smagiai praleisti laiką. Šis jaunimo iš visos Lietuvos sambūris paliko nepamirštamus įspūdžius joniškiečiams, padrąsino jaunimą, praplėtė draugų ratą. Kitais metais akademija vyks Šilalės rajone.

Daugiau renginio akimirkų – fotogalerijoje

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Birželis
    2017