Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Mokslo metus mokiniai baigs nuotoliniu būdu

Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus iniciatyva šiandien vyko Joniškio rajono savivaldybės ugdymo įstaigų vadovų ir mokinių tėvų atstovų pasitarimas, kurio metu buvo svarstomas klausimas dėl mokslo metų pabaigos. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rekomendavo mokyklų vadovams ir steigėjams apsispręsti dėl mokinių ugdymo birželio mėnesį formų.

Pagal ŠMSM rekomendacijas, laikantis griežtų saugumo priemonių, mokiniams galėtų būti organizuojamos konsultacijos, projektinės, nepamokinės veiklos. Dar iki susirinkimo mokinių tėvų bendruomenė aktyviai diskutavo mokyklų tėvų tarybose ir išsakė savo nuomonę dėl galimo mokinių grįžimo į mokyklas.

Tėvai akcentavo, kad epidemiologinė situacija dar nėra visiškai  aiški, vaikai jau įprato dirbti nuotoliniu būdu, todėl geriausia ir saugiausia šiuos mokslo metus baigti tokiu būdu. Be to, tėvai atkreipė dėmesį, kad mokyklose dirba nemažai mokytojų, priklausančių rizikos grupei, todėl reikėtų pagalvoti ir apie juos. 

Susitikimo metu nuspręsta šiuos mokslo metus baigti nuotoliniu būdu, o į mokyklas grįžti sudaryti sąlygas abiturientams. Kad galėtų tinkamai rengtis brandos egzaminams, jiems bus organizuojamos ne tik nuotolinės konsultacijos, tačiau pagal sudarytus atskirus grafikus bus teikiama pagalba ir rengiamasi brandos egzaminams. 

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook