Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 26 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Viešoje diskusijoje aptarti vakcinacijos procesai, iššūkiai ir tikslai

Ketvirtadienio vakarą socialinio tinklo „Facebook“ Joniškio rajono savivaldybės profilyje vyko vieša diskusija aktualia tema „COVID-19 vakcinacijos procesai, iššūkiai ir tikslai“.

Nuotoliniame renginyje dalyvavo ir savo įžvalgomis svarbiais klausimais dalinosi Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, Viešosios įstaigos Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Lina Martinaitienė ir Joniškio ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai Martynas Gedminas.

Į diskusiją buvo įtraukti  gyventojai, kurie galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus. Meras renginio pradžioje pristatė bendrą epidemiologinę situaciją rajone, pažymėjo svarbą suprasti, kad vakcina nuo COVID-19 šiandien yra vienintelis saugus ir greitas išsigelbėjimas nuo viruso plitimo.

Meras taip pat pasidžiaugė jau prasidėjusiu vakcinacijos etapu Joniškio rajone ir patikino, kad vakcinacijos procesas vyksta skaidriai ir sklandžiai. Joniškio ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai Martynas Gedminas dėkojo savivaldybės vadovams už palaikymą, rajono įstaigų vadovams už bendradarbiavimą, rajono medikų bendruomenei už atsidavimą kovoje su virusu.

Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Lina Martinaitienė dalinosi informacija apie vakciną, sergamumo situaciją rajono medicinos įstaigose, rajone.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook