Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. birželio 26 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
V. Gailius: Joniškio kultūros centro ir Žagarės gimnazijos rekonstrukcijos statybos darbų brokas turi būti ištaisytas

Birželio 4 d. vyko pasitarimas dėl Joniškio kultūros centro modernizavimo ir Žagarės gimnazijos rekonstrukcijos projektų įgyvendinimo. Rajono meras Vitalijus Gailius akcentavo, kad Joniškio kultūros centras strategiškai svarbus rajono gyventojams. Buvo išklausyta rangovo ir techninės priežiūros paaiškinimai dėl darbų eigos Joniškio kultūros cento pastato baigiamojo etapo.

Rangovo atstovas išsakė savo nuomonę ir patikino, kad Joniškio kultūros centre liko visai nedaug statybos darbų, juos atlikti ir ištaisyti defektus reikėtų dar šiek tiek laiko.

Administracijos direktorė Valė Kulvinskienė atkreipė dėmesį, kad rangovo noras užbaigti darbus yra, tačiau darbų sparta netenkina. Iki birželio 1 d. darbai, kaip rangovas įsipareigojo, dar nebaigti ir paskutinę savaitę nebuvo nei vieno dirbančio darbininko minėtuose objektuose. Dėl besikartojančių problemų  negalima  sėkmingai  užbaigti rekonstruojamų objektų darbus.

Susitikimo metu buvo aptarta Darbo grupės Joniškio rajono Žagarės gimnazijos pastato rekonstravimo darbų defektams nustatyti ir statybos darbų eigai įvertinti 2019 m. birželio 3 d. išvada, kurioje nustatyti defektai statybvietėje ir rangovas įpareigotas nedelsiant pašalinti defektus.

Pasitarime dalyvavo Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius, savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė, skyriaus darbuotojai atsakingi už projektų koordinavimą, UAB „Avona“ generalinis direktorius Česlovas Zabarauskas, generalinio direktoriaus pavaduotoja Nijolė Ivanauskienė, projektų statinio statybos vadovas Kiril Gainulin, UAB „Statybų inžinerinės paslaugos“ techninės priežiūros projektų vadovas Saulius Zakarauskas.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook