Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 20 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Tikslinių kompensacijų (slaugos išlaidų ir priežiūros (pagalbos) išlaidų) įstatymo pakeitimai

Informuojame, kad nuo 2019 m. rugpjūčio 31 d. įsigaliojo Tikslinių kompensacijų (slaugos išlaidų ir priežiūros (pagalbos) išlaidų) įstatymo pakeitimai.

Atkreipiame dėmesį, kad vadovaujantis įstatymo nuostatomis asmenims, kuriems palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje ar asmens sveikatos priežiūros įstaigos slaugos ar kitame skyriuje arba šios įstaigos bendrajame skyriuje įsteigtoje vietoje neįgaliojo asmens slaugai teikiamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų apmokamos slaugos, palaikomojo gydymo, paliatyviosios pagalbos, socialinės paslaugos ir patarnavimai, tikslinės kompensacijos neskiriamos, o paskirtųjų mokėjimas sustabdomas nuo 2019 m. rugpjūčio 31 d. ir jos nemokamos.

Primename, kad slaugos išlaidų ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai ar jų artimieji per 10 darbo dienų nuo aplinkybių atsiradimo dienos turi pranešti savivaldybės administracijai apie tikslinės kompensacijos gavėjo apgyvendinimą švietimo, socialinės globos ar palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje ar asmens sveikatos priežiūros įstaigos slaugos skyriuje arba šios įstaigos bendrajame skyriuje įsteigtoje slaugos vietoje.

Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook