Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. gegužės 23 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Tarptautinę kultūros dieną – dėmesys rajono kultūros puoselėtojams

Balandžio 15-ąją minima Tarptautinė kultūros diena. Šios šventės proga Joniškio kultūros centre vyko šventinis koncertas, sukvietęs kultūros darbuotojus iš viso rajono. Renginį pradėjusi Vidutė Petraitienė šmaikščiai juokavo, kad kultūros darbuotojai vien tik šoka, dainuoja, vaidina, atrodo yra „stačiai dyki“ ir kiekviena diena jiems šventė.

Tačiau iš tikrųjų kultūros darbuotojas dirba tada, kai kiti švenčia. Tik būdamas kultūros puoselėtoju supranti koks tai nelengvas darbas. „Tad šiandien mūsų diena – švęskime ją!“, – linksmai pakvietė visus renginio vedėja.

Koncerte dalyvavęs LR Seimo narys Vitalijus Gailius tardamas sveikinimo žodį dėkojo visiems kultūros darbuotojams už jų pastangas žadinti žmones kurti, dėkojo už iš šeimos pavogtą ir kultūrai atiduotą laiką, meilę Joniškio krašto kultūrai. Seimo narys savo padėkomis apdovanojo renginių režisierę Gražiną Andrašiūnienę, merginų šiuolaikinių šokių kolektyvo „Stichija“ ir pučiamųjų orkestro „Tonas“ choreografinės grupės vadovę Sigmą Jonušienę ir Joniškio kultūros centro administratorę Jūratę Buivydienę.

Sveikinimą sakydamas Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis prisiminė praeitą Meno šventę, vykusią Žagarėje, kuomet prie jo priėjo Kultūros ministerijos atstovė ir ėmė girti šventėje grojamas fonogramas, o meras atsakęs, kad akomponuoja tik gyvo garso grupė, jokių fonogramų Joniškyje nenaudojame. Tad, anot mero, tikrai rajone turime kuo didžiuotis, o didiesiems miestams derėtų dar ir pasimokyti iš darbščių mūsų rajono kultūros darbuotojų. Kartu su mero pavaduotoja Vaida Aleknavičiene meras apdovanojo labiausiai nusipelniusius kultūros puoselėtojus.

Padėkos ženklu apdovanotas choreografas Vitoldas Krajinas už svarų indėlį į Joniškio rajono ir šalies liaudiško šokio kultūros puoselėjimą, plėtojimą ir perspektyvas.

Mero padėkos raštai įteikti Joniškio kultūros centro renginių režisierei Dovilei Juknienei už rūpestingą ir profesionalią veiklą, atsakomybę, kūrybines iniciatyvas ir bendruomeniškumą, Joniškio kultūros centro elektros inžinieriui Vidimantui Butaučiui už rūpestingą ir profesionalią veiklą, nuoširdžią pagalbą kultūros centro kolektyvui, Joniškio kultūros centro dailininkei Linai Ripskytei už kūrybišką, atsakingą ir profesionalią veiklą ir Žagarės kultūros centro renginių organizatorei Dianai Sičiovienei už kultūrinės veiklos puoselėjimą, kūrybines iniciatyvas, novatoriškų idėjų ir kūrybinių projektų įgyvendinimą.

Susirinkusius pasveikino Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, kurs negailėjo gražių žodžių rajono kultūros židinio kurstytojams. Jis įteikė po angeliuką – simbolinę dovanėlę, Joniškio kultūros centro, Žagarės kultūros centro, Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos ir Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus vadovėms.

Joniškio seniūnė Janina Augustinaitienė dėkojo už bendradarbiavimą Joniškio kultūros centrui ir jo direktorei Gerdai Norušaitienei įteikė padėkos raštą.

Mato Slančiausko progimnazijos atstovė pasveikino savo socialinius partnerius – Joniškio kultūros centrą ir dėkojo už glaudų bendradarbiavimą.

Puikią nuotaiką susirinkusiems dovanojo Joniškio kultūros centro gyvo garso grupė „Septem band“ (vadovas Modestas Jukna).

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

Renginio akimirkos – fotogalerijoje

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Gegužė
    2017