Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 24 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Svarbi žinia medikams

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva, Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turės galimybę nemokamai pasinaudoti turizmo paslaugomis. Pasinaudoti valstybės skirta 200 Eur kompensacija medikai galės tris mėnesius, rugsėjo 1 – lapkričio 30 dienomis. Taip norima atsidėkoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams už sunkų ir sudėtingą darbą ekstremalios situacijos metu.

Medicinos darbuotojai, turintys galiojančią licenciją, turizmo paslaugomis galės pasinaudoti tiesiog atvykę į turizmo paslaugų teikimo vietą su savo asmens dokumentu ir licencijos numeriu. Nelicencijuotas medicinos personalas paslaugomis pasinaudoti galės gavęs savivaldybės per darbovietę perduotą popierinį atostogų kuponą. Jį ir asmens dokumentą tereiks pateikti turizmo paslaugų teikimo vietoje.

Rajoną jau pasiekė vardiniai turizmo paslaugų kuponai, kurie  pagal asmens sveikatos priežiūros įstaigų pateiktus sąrašus, bus išdalinti Joniškio ligoninės, Joniškio greitosios medicinos pagalbos stoties ir visuomenės sveikatos centro nelicencijuotiems darbuotojams.

Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook