Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Susitikta su leidinio „Structum“ komanda

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėja Daiva Bičkienė, Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė ir vyriausiasis specialistas Artūras Pališkevičius susitiko su leidinio „Structum“ komanda. Šiame susitikime aptartas Joniškio miesto dalyvavimas „Išmaniojo miesto“ projekte.

„Išmanusis miestas“ – tai konkursas, suteikiantis galimybę jauniesiems studentams pateikti idėjas ir projektus Lietuvos savivaldybėms. Suformuotos 1-7 studentų grupės pasirenka po vieną iš savivaldybių pateiktų tikslinių teritorijų ir parengia joms skirtus projektinius pasiūlymus.

Studentų grupė nagrinėjamoje teritorijoje pasirenka sklypą ar teritorijos zoną, kuriai sukuria detalizuotus projektinius pasiūlymus, atspindinčius miesto poreikius, finansines galimybes, realistiškus susisiekimo ir inžinerinės infrastruktūros sprendinius. Vieno konkurso ciklas trunka 10 mėnesių, prasideda nuo rugsėjo, o nugalėtojai paskelbiami birželio mėnesį.

Susitikimo metu pristatyti projekto „Išmanusis miestas VI“ partneriai, kurie savo patirtimi ir žiniomis prisidės prie pasiūlytos idėjos įgyvendinimo. Susitikimo metu dalyvavo UAB „Scenos techninis servisas“, UAB „Betono mozaika“, UAB „Isort“, UAB „Schomburg Baltic“ atstovai.

Susitikimo pabaigoje mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, kartu su  leidinio „Structum“ komanda ir projekto partneriais aplankė Joniškio sinagogų kompleksą.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook