Joniškio rajono savivaldybė
2018 m. vasario 21 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
 
Savivaldybės merui Gediminui Čepuliui – Registrų centro padėka

Š. m. sausio 24 d. Joniškio rajono savivaldybėje viešėjo VĮ Registrų centro atstovai: Registrų centro direktoriaus pirmasis pavaduotojas Rimantas Ramanauskas, Šiaulių filialo direktorius Valdemaras Makarevičius, Juridinių asmenų registro departamento Teisės skyriaus vedėjo pavaduotoja Auksė Baikauskienė, Adresų registro departamento Adresų registro duomenų administravimo skyriaus vyresnioji specialistė Laura Vaitiekūnaitė, Sandorių registrų departamento Teisės skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Žeimo ir Registrų centro atstovė spaudai Kristina Petrošienė.

Susitikimo metu kartu su Joniškio savivaldybės meru, administracijos direktoriaus pavaduotoju ir administracijos specialistais kalbėtasi šiais klausimais: duomenų teikimo ir jų gavimo informacinėje sistemoje Regia naujovės, naudojimosi valstybiniais Registrais (juridinių asmenų, neveiksnių ir robotai veiksnių asmenų, gyventojų, nekilnojamojo turto, hipotekos ir kt.) įkainiai, jų mažinimo arba netaikymo savivaldybėms galimybės, prisijungimo prie Registrų centro sistemų per ipasas.lt su Valstybės tarnautojo pažymėjimu ir elektroninių dokumentų teikimo Registrų centrui problemų sprendimas.

Buvo trumpai pristatoma informacinė sistema „E. sveikata“, aptartos jos problemos, pasiūlyta galimybė Joniškio savivaldybės administracijoje organizuoti mokymus sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, dirbantiems su informacine sistema „E. sveikata“, taip pat aptarta Nevyriausybinių organizacijų prievolė teikti Registrų centrui finansines ataskaitas. Registrų centro specialistai supažindino administracijos darbuotojus su naujovėmis bei nuo šių metų įsigaliojusiais teisės aktų pakeitimais.

VĮ Registrų centro direktoriaus pavaduotojas R. Ramanauskas Joniškio rajono savivaldybės merui Gediminui Čepuliui įteikė padėką už indėlį aktyviai naudojant ir vystant Registrų centro sukurtą ir vystomą REGIA interaktyvų žemėlapį, taip pat padėkojo Savivaldybės administracijos darbuotojams už aktyvumą, entuziazmą ir bendradarbiavimą vystant šį specialiai savivaldybėms sukurtą įrankį.

Po susitikimo su savivaldybės atstovais Registrų centro darbuotojai organizavo neformalų susitikimą-susipažinimą Joniškio žurnalistams, kurio metu kalbėta, kaip naudojant Regia interaktyvų žemėlapį galima palengvinti žiniasklaidos atstovų darbą, taip pat diskutuota apie Registrų centro veiklą ir bendradarbiavimą su žiniasklaida.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018