Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybėje lankėsi tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ dalyviai

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje vyko susitikimas su tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ dalyviais. Poezijos pavasaris – kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kurį organizuoja Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai.

Poezijos festivalio dalyvius pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius ir mero pavaduotoja V. Aleknavičienė. Lietuvos radijo diktorius, spaudos apžvalgininkas Juozas Šalkauskas pristatė festivalio dalyvius.

Meras Vitalijus Gailius pristatė Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos  ir jos  filialų veiklą, o mero pavaduotoja Vaida  Aleknavičienė pasidžiaugė Joniškio viešosios bibliotekos darbuotojais, kurie stengiasi sudominti ir pritraukti įvairaus amžiaus lankytojus teikiant ne tik knygų išdavimo, bet ir informacinių technologijų, robotikos ir kitas paslaugas.

Taip pat pasidžiaugta Joniškio literatų klubo aktyvumu ir jų organizuojamų renginių prasmingumu.

Susitikimas su poezijos festivalio dalyviais vyks šiandien 17 val. Joniškio Raudonojoje sinagogoje (Miesto a. 4 B, Joniškis). Dalyvaus poetai Lina Buividavičiūtė, Rimas Užgiris, Dominykas Norkūnas, Greta Amrbazaitė ir kiti. Skaitovas – Juozas Šalkauskas.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook