Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybėje lankėsi projekto „Robotika prieš patyčias“ dalyviai

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinės mokyklos, įgyvendinančios projektą „Robotika prieš patyčias“, dalyviai ir svečiai iš Turkijos, Vengrijos ir Rumunijos. Svečius pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Meras pasidžiaugė, kad projektas orientuotas į aktualią šiandienos temą – patyčias ir kad projekte dalyvauja labai daug jaunimo, o jaunimas, anot mero – mūsų ateitis.

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė pristatė Joniškio rajono savivaldybės veiklą, švietimo sistemą, po pamokų vykdomas užimtumo veiklas, verslo aplinką. Susitikimo metu peržiūrėtas filmukas apie Joniškį ir lankytinas vietas Joniškyje.

Svečiai susidomėjo Joniškio rajone vykdomu popamokiniu vaikų užimtumu, pasisėmė idėjų, kurias galėtų pasiūlyti savo rajono valdžiai, pvz. atviro jaunimo centro įkūrimas, aktyvių veiklų, tarptautinių vasaros stovyklų jaunimui organizavimas.

Projektas „Robotika prieš patyčias“ finansuojamas pagal Europos Sąjungos „Erasmus+“ mainų partnerystės programą. Projekto tikslas – užkirsti kelią žodinėms, fizinėms ir kibernetinėms patyčioms naudojant ugdomąją robotiką (LEGO EV3, VEX, MBOT ir kt.).

Projekto partnerės – Rumunija, Turkija, Italija, Ispanija, Vengrija ir Lietuva.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook