Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ bus vykdomas ir šiais metais

Šiandien Lietuvos ir Latvijos savivaldybių atstovai rinkosi Likėnuose (Biržų rajonas) pasirašyti naujos projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ sutarties. Joniškio rajono savivaldybę atstovavo Vaida Aleknavičienė ir Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro specialistas Simonas Mykolaitis.

Joniškio, Pasvalio, Biržų, Pakruojo, Viecumnieku, Bauskės, Iecavos ir Rundalės savivaldybės jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ rengiamą kelionių akciją. Šiais metais ji vyks gegužės – rugsėjo mėnesiais.

Primename, kad pagal projektą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ rengiama kelionių akcija – visi mėgstantys keliauti lietuviai ir latviai kviečiami aplankyti projekte dalyvaujančių  savivaldybių turizmo objektus ir renginius, nusifotografuoti prie jų ar juose ir laimėti prizus.  Pagrindiniai prizai – dviračiai ir elektriniai paspirtukai.

Joniškio rajonas šiais metais kviečia aplankyti Žagarės ozą, Skaistgiryje įrengtą koplytstulpių skverą, skirtą mažiems kaimeliams atminti,  bei Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės gimtąjį namą – viešą ekspoziciją. Taip pat kviečia dalyvauti Joniškio miesto šventėje bei festivalyje „Saulėtos naktys“.

Akcijos tikslas – skatinti turizmo plėtrą Latvijos ir Lietuvos pasienio regione, populiarinti Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono teritorijoje esančias lankytinas vietas.

Informacija apie projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ rengiamą kelionių akciją bus skelbiama savivaldybių ir turizmo informacijos centrų  interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook