Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. birželio 5 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Pradėtas prevencinis Joniškio rajono medikų testavimas dėl koronavirusinės infekcijos

Šią savaitę pradėtas prevencinis rajono medikų testavimas dėl COVID-19 ligos. Testai jau atlikti 6 VšĮ Joniškio rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos ir 69 VšĮ Joniškio ligoninės Palaikomojo gydymo, slaugos ir paliatyviosios pagalbos, Operacinės, reanimacijos ir intensyviosios terapijos, Priėmimo-skubiosios pagalbos, Fizinės medicinos ir reabilitacijos  skyrių darbuotojams ir sulaukta rezultatų. Džiugu, kad  visų  tirtų medikų rezultatai  neigiami. Iš viso planuojama atlikti 360 testų.

Palaipsniui bus tiriami visi Joniškio rajono sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai ir socialines paslaugas teikiantys darbuotojai. Testuojant sveikatos priežiūros specialistus ir socialines paslaugas teikiančius darbuotojus, laikomasi prioriteto tvarkos, testavimas vykdomas pagal Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus prioritetus.

Joniškio savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Viešajai įstaigai Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centrui pavesta koordinuoti ir užtikrinti Joniškio rajono savivaldybėje esančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų aprūpinimą ėminiui iš nosiaryklės ir ryklės COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ištyrimui reikalingomis specialiomis priemonėmis (mėgintuvėliais su transportine terpe) ir surinktus iš ASPĮ ėminius pristatyti į viešosios įstaigos Respublikinės Šiaulių ligoninės laboratoriją bei teikti apie tai duomenis Sveikatos apsaugos ministerijai.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas dėl  laboratorinių tyrimų COVID-19 ligai diagnozuoti socialines paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojams prevenciniu tikslu organizavimo skelbiamas čia.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas dėl laboratorinių tyrimų COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti sveikatos priežiūros specialistams prevenciniu tikslu organizavimo skelbiamas čia.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook