Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 16 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Paskelbta šildymo sezono pradžia, tačiau vartotojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo patalpų šildymo pradžios ir pabaigos

Informuojame, kad šildymo sezoną galima pradėti, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė už +10 °C, ir baigti, kai ši temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė už +10 °C.

Atsižvelgiant į oro sąlygas, gyventojų prašymus, 2019 m. rugsėjo 24 d. Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu pradėtas 2019-2020 metų šildymo sezonas, tačiau šilumos vartotojai turi galimybę patys nuspręsti, kada pradėti ar baigti savo patalpų šildymą.

Sprendimą pradėti šildymo sezoną anksčiau ar vėliau, nei jo pradžią paskelbė savivaldybės administracija, organizuoja daugiabučių namų valdytojai – bendrijos pirmininkas arba namo administratorius. Gyventojai balsų dauguma (50+1 proc.) turi teisę patys nuspręsti dėl šildymo pradžios savo daugiabutyje.

Jeigu šilumos vartotojai nusprendė kitu laiku negu Joniškio rajono savivaldybės administracijos nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti.

Daugiabučių, kuriuos administruoja UAB Joniškio butų ūkis, gyventojai turi kreiptis į bendrovę tel. 8 426 60 472, el. p. butuuk@gmail.com.

Daugiabučių, kuriuose įsteigtos bendrijos, gyventojai turi kreiptis į bendrijos pirmininką.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook