Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. lapkričio 22 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Įrengtos sūpynės miesto vaikams

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas, vykdantys Joniškio miesto vietos veiklos grupėje (toliau VVG) vadovo ir valdybos pirmininko pareigas džiaugiasi, kad jų vadovaujama Miesto VVG galėjo pradžiuginti mažuosius joniškiečius sūpynėmis Sodų g., Spaudos g. ir Melioratorių aikštėje.

Joniškio miesto VVG praėjusiais metais įgyvendinusi projektą „Žaisminga aplinka“ įrengė sūpynes vaikams Joniškio miesto Medžiotojų, Statybininkų ir Žemaičių gatvių gyvenamųjų namų kvartaluose.

Joniškio rajono savivaldybės administracijai paskelbus konkursą teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, Joniškio miesto VVG nariai nusprendė teikti paraišką.

Buvo parengtas projektas „Sūpynės“, kuriame numatyta Joniškio miesto Melioratorių, Spaudos ir Sodų gatvių gyvenamųjų namų kvartaluose įrengti sūpynes ir čiuožynę. Šių metų rugsėjo mėn. skirta 1267,25 Eur projektui įgyvendinti. Štai  spalio pabaigoje projekto rezultatais jau galima džiaugtis,  naudotis gali ne tik aplinkiniuose daugiabučiuose gyvenantys vaikai, bet ir vaikai iš kitų teritorijų. 

„Smagu, jog mažieji rajono gyventojai gali žaisti ir pramogauti  netoli savo gyvenamosios vietos“, – pasidžiaugė Joniškio miesto VVG vadovė Vaida Aleknavičienė.   

Joniškio rajono savivaldybės administracija
Parengta pagal Joniškio miesto VVG informaciją

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook