Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savanoriai karantino metu rajone vykdo prasmingą ir reikalingą veiklą

Paskelbus karantiną ir siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) keliamą grėsmę, Joniškio rajono savivaldybė pakvietė  norinčius savanoriauti ir padėti rajono gyventojams šiuo sudėtingu metu.

Į kvietimą savanoriauti atsiliepė 15 Joniškio miesto ir rajono gyventojų. Pirmoji užduotis savanoriams buvo informuoti  gyventojus apie karantino sąlygų laikymąsi, pasidalinti Joniškio rajono savivaldybės  parengta informacija su  atsakingų asmenų, socialinių darbuotojų ir sveikatos priežiūros, maisto aprūpinimo įstaigų kontaktais.

Joniškio šauliai padėjo Joniškio r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro personalui skleisti informaciją su gyventojams aktualia informacija. Savanorių dėka lankstinukai  dalinti bei skelbimai pakabinti ne tik Joniškio mieste, bet  ir atokesnėse rajono vietovėse.

Savanoriai kartu su Viešosios tvarkos poskyrio specialistais vykdė prekybos centrų ir prekybos vietų lankymą, siekiant išsiaiškinti ar prekybos centrai,  parduotuvės tinkamai įgyvendina Sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo A. Verygos sprendimus dėl reikalavimų tinkamai organizuoti pirkėjų srautus, ar sudaro galimybę tinkamai rankų higienai, ar teikia informaciją gyventojams apie saugų apsipirkimą.

Joniškio šaulių 606-oji kuopa savaitgaly patruliavo viešosiose erdvėse, parkuose ir  kitose žmonių susibūrimo vietose, ragino žmones laikytis saugaus atstumo bei rekomendacijų  likti namie nepaisant puikaus oro!

Džiugu, kad savanoriaujantys  gyventojai  neatsisakė padėti dezinfekuojant daugiabučių namų laiptines.  Kol  vieni skelbė informaciją,  kabindami skelbimus  daugiabučių namų skelbimo lentose arba ant laiptinių durų, kiti  kartu su UAB Joniškio butų ūkio darbuotojais dezinfekavo daugiabučių namų laiptines.

Dalis savanorių prisijungė prie apsauginių kaukių siuvimo iniciatyvos Joniškio rajone. Ačiū visiems savanoriams, kurie atsiliepė į Joniškio rajono savivaldybės kvietimą prisidėti prie koronaviruso infekcijos (COVID-19) valdymo.

Sveikatos apsaugos ministerija parengė saugaus elgesio rekomendacijas savanoriams, kad tai nekeltų rizikos jų ir aplinkinių sveikatai, kurios skelbiamos čia.

Jei norite neatlygintinais pagrindais teikti taip reikalingą pagalbą, susisiekite nurodytu kontaktu, parašydami savo vardą, pavardę, telefono numerį ir amžių. Kviečiame registruotis užpildant šią anketą, arba el. paštu lina.sutkiene@joniskis.lt, tel. 8 615 39 529.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook