Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugpjūčio 20 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Susitikimas dėl transporto priemonių eksploatavimo išlaidų apskaitos modernizavimo

Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius, administracijos vadovai susitiko su transporto valdymo sistemas gaminančios kompanijos UAB „Baltic Car Equipment“ (BCE) projektų pardavimo vadovu Stanislovu Mikolainiu aptarti savivaldybės valdomų transporto priemonių eksploatavimo išlaidų apskaitos modernizavimo  galimybes.

Bendrovės vadovas pristatė įmonės gaminamą techninę ir programinę įrangą, skirtą efektyviam transporto priemonių valdymui ir kaštų apskaitai. Įranga sudaro galimybes nuotoliniu būdu nustatyti transporto priemonės buvimo vietą, važiavimo maršrutus, degalų sąnaudas, ir kitus duomenis, taip pat sutaupyti laiką bei žmogiškuosius resursus. „Sudėtinga, jei reikia fiksuoti tam tikrus rodmenis popieriniuose dokumentuose, vėliau juos perkelti į kompiuterį, o galiausiai perduoti apskaitos skyriui. Visa tai galima suskaitmeninti ir šiuos procesus valdyti nepalyginamai greičiau ir paprasčiau“, – kalbėjo  BCE atstovas S. Mikolainis.

Rajono meras V. Gailius atkreipė dėmesį, kad savivaldybės tikslas automatizuoti transporto kuro išlaidų apskaitą, siekiant ją supaprastinti ir išvengti nereikalingo biurokratinio popierinio kelionės lapo pildymo.

Administracijos direktorė V. Kulvinskienė  akcentavo, jog  naujovės ir paslaugos yra  labai reikalingos, pasidomėjo kaip kinta transporto  kuro suvartojimo rodikliai po programos įvedimo, kaip ši sistema veikia, kokios specifikacijos ir techninės galimybės.  Ateityje planuojama automatizuoti transporto apskaitą, koordinavimą ir kontrolę ne tik Joniškio rajono savivaldybės administracijos transporto priemonėse, bet ir savivaldybės valdomose  biudžetinėse įstaigose.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

 

 

 

 

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook