Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 9 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Purpurinė banga – tarp Lietuvos miestų ir rajonų

Joniškio rajono savivaldybė prisijungė prie Pasaulinės neišnešiotų naujagimių savaitės minėjimo ir purpurine spalva apšvietė Joniškio rajono savivaldybės pastatą.

Nuo 2009 m., kasmet lapkričio 17-ąją minima Pasaulinė neišnešioto naujagimio sąmoningumo diena. 2011 m. lapkričio 17 d. neišnešiotų naujagimių organizacija „March of dimes“ purpurine organizacijos spalva apšvietė New York dangoraižį Empire State Building, o nuo 2013 m. šią dieną kasmet mini daugiau kaip 60 pasaulio šalių, tame tarpe ir Lietuva.

Šiemet, minint 10-ąsias Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos metines, Neišnešiotų naujagimių asociacija „Neišnešiotukas“ kviečia nebūti abejingais, palaikyti jų iniciatyvą, apšviečiant purpurine spalva Savivaldybės pastatą ar kitą įsimintiną miesto simbolį. Purpurinė spalva skleidžia žinią visuomenei apie neišnešiotą naujagimį, priešlaikinį gimdymą, jo priežastis, problemas ir pavojus. Visuomenė dar menkai žino apie priešlaikinio gimdymo prevencijas ir visuomet mano, kad ši problema toli nuo jų šeimų.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook