Joniškio rajono savivaldybė
2021 m. sausio 20 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Aptartas skiepijimo nuo COVID-19 veiksmų koordinavimo planas

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus iniciatyva buvo surengtas nuotolinis pasitarimas su Joniškio rajono savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigomis dėl pasirengimo vakcinacijai nuo koronaviruso (COVID-19) ir vakcinacijos proceso Joniškio rajono savivaldybėje koordinavimo.

Artėjant dienai, kai vakcina jau pasieks Lietuvą ir atskiras šalies savivaldybes, labai svarbu numatyti visus strateginius žingsnius, kurie užtikrintų sklandų gyventojų skiepijimo procesą.

Susirinkime dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės, Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro, Visuomenės sveikatos biuro ir kitų atsakingų įstaigų vadovai ir specialistai. Jo metu paliesti tokie svarbūs klausimai kaip vakcinos logistikos užtikrinimas, paskirstymas, vakcinacijos vietų numatymas, skiepijimo tvarkaraščio ir eiliškumo sąrašų sudarymas.

Meras Vitalijus Gailius akcentavo, kad šiuo metu, kol vakcinos dar laukiama, ypatingai svarbus tinkamas darbų pasiskirstymas, pasidalijimas tarp visų rajone veikiančių įstaigų, kontrolė ir priežiūra. Šis susitikimas buvo pirmasis, tačiau tikrai ne paskutinis.

„Turime būti pasiruošę ir nenumatytoms, sudėtingoms situacijoms, todėl svarbu pasirengti veiksmų planą, kuris būtų orientuotas kelis žingsnius į priekį. Būtų nedovanotina klaida, kad dėl atsakingų asmenų neveikimo žmogaus nepasiektų taip reikalinga vakcina“, -  susitikimo metu pabrėžė meras V. Gailius.  

Vadovaujantis 2020 m. gruodžio 4 d. Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo patvirtintu sprendimu „Dėl pasirengimo vakcinacijai COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina“, Joniškio rajono savivaldybėje paskirtas savivaldybės vakcinacijos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina koordinatorius – savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Laima Klemienė ir vakcinaciją organizuojanti asmens sveikatos priežiūros įstaiga – Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centras.

 Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook