Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. spalio 24 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Organizuotas savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis

Rugsėjo 22 d. savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkės, savivaldybės administracijos direktorės Valės Kulvinskienės iniciatyva organizuotas Ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Posėdyje dalyvavo sveikatos priežiūros ir kitų įstaigų vadovai, savivaldybės administracijos darbuotojai.

Posėdžio metu aptarti aktualūs ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 (koronoviruso infekcijos) valdymo priemonių įgyvendinimo klausimai, kalbėta apie karščiavimo klinikos įkūrimą Joniškyje, saviizoliacijoje gyvenančių asmenų kontrolę, dezinfekavimo paslaugų teikimo atnaujinimą  daugiabučių  namų bendrojo naudojimo patalpose ir jų prieigose, asmens apsaugos priemonių dėvėjimo būtinumą.

ESK pirmininkės Valės Kulvinskienės teigimu, labai svarbu nuolat aptarti koronoviruso valdymo priemones ir operatyviai valdyti informaciją apie savivaldybės teritorijoje atsirandančias grėsmes ir užfiksuotus naujus  COVID-19 atvejus, skatinti gyventojus laikytis saugos reikalavimų, būti atsakingiems už savo ir kitų sveikatą šiuo sudėtingu pandemijos laikotarpiu.

Posėdžio metu nutarta: rekomenduoti įstaigų vadovams  surinkti informaciją apie darbuotojų šeimos narių darbo santykius ir kitas veiklas, kurios gali įtakoti koronoviruso plitimą kolektyve, operatyviai reaguoti į visas su koronoviruso infekcija susijusias grėsmes, įvertintus rizikas ir darbų pobūdį, įstaigos veiklą organizuoti nuotoliniu būdu, savivaldybėje veikiančių socialinės globos įstaigų vadovams rekomenduota nuo 2020 m. rugsėjo 22 d. uždrausti socialinės globos įstaigų gyventojų lankymą ir užtikrinti saugų netiesioginį būtiniausių priemonių perdavimą pacientams, bendrauti ir bendradarbiauti su NVSC ir kitomis sveikatos priežiūros institucijomis dėl informacijos keitimosi ir valdymo priemonių įgyvendinimo.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook