Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 11 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
V. Gailius: rajono verslo atstovai stengiasi ir nestokoja inovatyvių idėjų bei savanoriškų iniciatyvų

Joniškio rajono savivaldybės vadovai vakar lankėsi Ziniūnuose (Joniškio r.), Sauliaus Pladžio įmonėje „Metalo ir medžio meniniai gaminiai“. Pagrindinė įmonės veikla susijusi su metalo gaminių gamyba, medienos gaminiais bei teikia baldų restauravimo ir smėliavimo paslaugas.

Pasitikęs įmonės vadovas aprodė gamybines patalpas, papasakojo apie savo verslo subtilybes, pristatė įmonėje gaminamus gaminius. Įmonėje „Metalo ir medžio meniniai gaminiai“ šiuo metu dirba apie 10 darbuotojų. Gamyboje naudojama moderni tekinimo, frezavimo įranga, taip pat yra ir paties įmonės savininko pagamintos įrangos. Įmonės gaminiais prekiaujama AB „Lytagra“ bei UAB „Jupojos statybinės medžiagos“ parduotuvėse. Verslininkas pasakojo, kad įmonė Kauno „Žalgirio“ arenoje yra atlikusi visus su metalo gaminiais susijusius darbus.

Įmonės veikla nestovi vietoje, vadovo galvoje nuolat atsiranda naujų minčių, kaip prisidėti prie rajono aplinkos gerinimo, grąžinimo. Dar visai nesenai, S. Pladžio vadovaujamos įmonės darbuotojai atnaujino miesto centre esantį Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės gimtąjį namą. Taip pat planuojama atnaujinti visus Joniškio rajone stovinčius metalinius kryžius.

Artimiausiu metu įmonė „Metalo ir medžio meniniai gaminiai“ bus žinoma kaip UAB „Joniškio meistras“ ir įmonės veikla išsiplės nuo gamybos iki paslaugų teikimo. Planuojama teikti paslaugas gyventojams ar pagyvenusiems asmenims, kuriems reikalinga pagalba darbams dideliame aukštyje – aukštų medžių genėjimas, stogų ar kaminų tvarkymas.

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius padėkojo įmonės vadovui už priėmimą ir džiaugiasi, kad verslininkas nestokoja optimizmo, inovatyvių idėjų, savanoriškų iniciatyvų. „Džiugu, kad verslo atstovai stengiasi ir dėl tų žmonių, kuriems pagalbos reikia labiausiai.“

Joniškio rajono savivaldybės administracija

 

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook