Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugpjūčio 23 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Susitikimas su Jurdaičių socialinės globos namų bendruomene

Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė apsilankė Jurdaičių socialinės globos namuose, kur susipažino su įstaigos veikla ir globos namų bendruomene.

Susitikimo metu V. Gailius pabendravo su jautriais, šiltais ir bendruomeniškais namų gyventojais, pasidžiaugė jų bendruomeniškumu ir puikiomis įstaigos sąlygomis. „Džiaugiamės įstaigos darbuotojų sukurta šilta atmosfera, profesionalia ir kūrybiška darbuotojų komanda“, – kalbėjo rajono meras.

Jurdaičių socialinės globos namai yra stacionari socialinės globos įstaiga, skirta laikinai ar nuolat gyventi suaugusiems neįgaliems asmenims, sergantiems lėtinėmis psichikos ligomis, turintiems intelekto sutrikimų, kurie negali gyventi savo namuose ar savarankiškai ir jiems būtina priežiūra, slauga bei medicininis aptarnavimas. Globos namų gyventojams paslaugas teikia 13 socialinių darbuotojų, 77 socialinių darbuotojų padėjėjai, 2 gydytojai, 13 slaugytojų, 3 slaugytojų padėjėjai, 31 aptarnaujančio personalo darbuotojas. Socialinio darbo paslaugas teikia kvalifikuoti specialistai.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook