Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Kartais neįmanoma galima paversti įmanoma

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius susitiko su UAB Joniškio autobusų parko direktoriumi Algirdu Lataičiu ir aptarė pavėžėjimo galimybę iki Pasvalyje esančio baseino.

Susitikimo metu diskutuota ir nuspręsta, kad pradžioje reikėtų atkreipti dėmesį ir orientuotis į tuos rajono gyventojus, kuriems yra sunkiausia ir sudėtingiausia nuvykti į baseiną. Sutarta pabandyti... ir gegužės–birželio mėnesiais vykdyti socialinę akciją – vieną kartą per savaitę pavėžėti senjorus bei neįgalius asmenis į Pasvalio baseiną ir atgal už mažiausią kainą.

Dar šią savaitę Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius su administracijos komanda lankydamiesi Pasvalio rajono savivaldybėje domėjosi šiame mieste įgyvendintu projektu, kurio metu rekonstruotas daugiafunkcinis kompleksas – sporto mokykla su 1000 žiūrovų talpinančia sale, bėgimo takais, šuoliaduobe, atskira bokso sale ir baseinu. Joniškio rajono merą domino esminiai klausimai, kaip baseinas veikia, kiek rajono biudžetui tai kainuoja ir kol aktyviai ieškoma finansinių galimybių ir būdų, pasiūlyti rajono gyventojams mažytę alternatyvą.

Kanceliarijos skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook