Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. birželio 28 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Skaistgirio seniūnei įteiktas padėkos ženklas

Birželio 12 d. Skaistgiryje vyko neeilinė šventinė sueiga, kurios metu Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis įteikė padėkos ženklą seniūnei Virginijai Kaikarienei. Siūlymą apdovanoti padėkos ženklu už aukštą profesionalumą, atsakingą požiūrį į darbą, sėkmingą idėjų įgyvendinimą, kultūros erdvės ir tradicijų puoselėjimą, aktyvią veiklą buriant seniūnijos nevyriausybines organizacijas, reikšmingas iniciatyvas didinant seniūnijos patrauklumą Joniškio rajone ir už jo ribų pateikė Skaistgirio moterų draugija „Versmė“.

Virginija Kaikarienė prieš tris dešimtmečius stojo už seniūnijos vairo. Apylinkės vykdomojo komiteto pirmininkė, viršaitė, seniūnė. Keitėsi pareigų pavadinimai, bet pareigos liko tos pačios. Per tris dešimtmečius Virginija Kaikarienė ne tik išsaugojo Skaistgirio krašto pirmtakų sukurtas tradicijas, jas toliau puoselėjo, bet ir įgyvendio daug naujų sumanymų.

Skaistgirio kraštas pasipuošė medžio tvariniais, įkurtas skveras išnykusiems seniūnijos kaimams atminti. Virginijos sumanymu gimė ir pirmoji seniūnijos šventė, kuri įgavusi pagreitį kasmet organizuojama ne tik Skaistgirio seniūnijoje, bet ir rajono seniūnijose.

Atsižvelgiant į aktyvų poilsį įrengtos žaidimų ir poilsio aikštelės ne tik J. Viliūno parke, bet ir ant Uolyno kalno bei seniūnijos kaimuose. Virginijos Kaikarienės vadovaujama seniūnija ir jos teritorijoje esančios nevyriausybinės organizacijos ir kaimų bendruomenės ne kartą buvo pripažintos prizininkėmis ir nugalėtojomis rajoniniuose ir respublikiniuose projektuose.

Šventinėje sueigoje dalyvavę rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, administracijos direktorius Aivaras Rudnickas, tarybos nariai Marcijonas Urmonas ir Eugenijus Butkus ne tik atvežė ir įteikė svarų apdovanojimą seniūnei, bet kartu su gausiai sueigoje dalyvaujančiais nevyriausybininkais, organizacijų atstovais pasidžiaugė kaskart gražėjančia Skaistgirio seniūnija, nuveiktais darbais ir išklausė sueigos dalyvių pastebėjimus kur reikalingas didesnis dėmesys kuriant seniūnijos patrauklumą.

Sueigos metu sveikinimo žodį tarė parapijos klebonas kunigas Andrius Trakšelis, Augustina Birutienė prieš tris dešimtmečius seniūnijos vairą perdavusi Virginijai Kaikarienei, kultūros darbuotoja Marijona Degimienė, neįgaliųjų draugijos nariai, seniūnijos darbuotojai, bibliotekininkės,  kaimų bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Šventinę dainą dovanojo Skaistgirio jaunimo klubo koordinatorė, gimnazijos mokytoja Edita Burbienė. Šventinės sueigos metu ne vienas jos dalyvis pasidalio prisiminimais apie organizuotus renginius, buvusias  ir esamas veiklas, kurių dėka gražėja Skaistgirys.

Seniūnė Virginija Kaikarienė sakė dirbanti savo darbą kaip ir visi seniūnai, o nauji sumanymai gimsta keičiantis gerąja patirtimi išvykose, bendraujant su bendraminčiais. Norisi, kad sumanymų, projektų rezultatas turėtų išliekamą vertę. „Esu sujaudinta ir kartu dėkinga visiems už palaikymą, pagalbą, bendrystę“, – atviravo seniūnė.

Vidos Urbonienės informacija ir nuotraukos

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Birželis
    2017