Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybės vadovai ragina gyventojus išsitirti dėl COVID-19 ligos

Epidemiologinei situacijai  rajone negerėjant, didėjant sergančiųjų  skaičiui, Joniškio rajono savivaldybės vadovai  ragina joniškiečius registruotis nemokamam profilaktiniam tyrimui dėl COVID-19 (koronoviruso) ligos nustatymo. Atkreipiame dėmesį, kad Joniškio rajono gyventojams sudaryta išskirtinė galimybė profilaktiškai atlikti  nemokamą COVID-19 (koronaviruso) molekulinį PGR tyrimą iš nosiaryklės (toliau – tyrimai).

Nors skambučių į karštąją liniją daug, tačiau prisiskambinti į Koronos karštąją liniją šiuo metų gana  nesudėtinga, operatoriai atsiliepia gana greitai.

Registracija vyksta paskambinus į Koronos karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808. Paskambinusieji Joniškio rajono gyventojai telefono operatoriui turi pasakyti „profilaktinis tyrimas“, gyventojui bus nurodyta konkreti data ir laikas kada jis turi atvykt.

Atkreipiame dėmesį, kad eilių atlikti tyrimą nėra.

Surinkus telefono numerį 1808 ir išgirdus kvietimo signalą, būtina sulaukti kol operatorius atsilieps ir informuos, kad paskambinote į Koronos karštąją liniją ir pateiks Jums informaciją (pranešimą) apie tolimesnę registravimosi eigą.

Pažymime, kad tyrimai NEMOKAMI!

Kaip atvykti?

Tyrimai atliekami mobiliajame punkte (Joniškio ligoninės automobilių stovėjimo aikštelė, Pašvitinio g. 21, Joniškis). Jokiu būdu negalima vykti į mobilų punktą nesiregistravus – prieš tai būtina kiekvienam asmeniui savarankiškai skambinti 1808 ir tyrimui vykti nurodytu laiku.

Detalesnę informaciją Jums suteiks Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro specialistai mob. telefonu 8 664 53 032.

Būkime atsakingi, saugokime save ir kitus!

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook