Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Rajono meras domėjosi galimybėmis prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso prijungti baseino, pirčių bei pramogų zoną

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos vadovai ir specialistai, Joniškio sporto centro direktorius T. Aleknavičius susitiko su projektuotojais, rengusiais techninį projektą būsimam Joniškio sveikatingumo ir sporto kompleksui.

Joniškio rajono savivaldybėje mero V. Gailiaus kvietimu apsilankė techninį projektą rengusios UAB „Tiksli forma“ direktorius Kęstutis Mikulskis ir architektas Tomas Grunskis, kurie susitikimo metu pristatė savo parengtus ir įgyvendintus projektus kitose Lietuvos savivaldybėse, iš kurių vienas naujausių įgyvendintų projektų – Fabijoniškių baseinas Vilniuje.

Meras V. Gailius akcentavo, kad šiuo metu diskutuojama  apie galimybę Joniškyje  įrengti daugiafunkcę erdvę: ne tik sporto centrą su įvairių sporto šakų sporto salėmis, bet ir pramogų zoną – baseiną. Parengtame sveikatingumo ir sporto komplekso techniniame projekte suprojektuota pagrindinė universali sporto salė su 500 vietų mobiliomis tribūnomis, moderniomis mini sporto salėmis, skirtomis krepšiniui, sunkiajai atletikai, tinkliniui, rankiniui, salės futbolui, kovos menams, aerobikai.

Bendrame sklype planuojami ir kiti objektai – parkas, baseinas, kitos erdvės, kurios bus išnaudojamos laisvalaikiui. Baseino su pirtimi ir naujo sporto komplekso atsiradimą skatina tai, kad kasmet iš rajono biudžeto išleidžiama po 12 tūkst. eurų atgyvenusios miesto pirties materialiniams nuostoliams kompensuoti, taip pat populiarėjanti UAB Joniškio autobusų parko senjorų pavėžėjimo į Pasvalio baseiną paslauga.

Meras domėjosi, ar įmanoma atlikti techninio projekto korektūrą ir numatyti galimybę prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso prijungti baseino, pirčių bei pramogų zoną. Mero teigimu, sveikatingumo ir sporto kompleksas bei baseinas turėtų būti statomi kartu ir veikti kompleksiškai. UAB „Tiksli forma“ projektuotojai pasiūlė atlikti galimybių studiją, kurioje būtų nagrinėjamos visos galimybės baseinui įrengti prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook