Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Finišavo rajono pagrindinių mokyklų mokinių sporto žaidynės

Finišavo mokyklų sporto žaidynės trukusios visus mokslo metus. Jos prasidėjo rugsėjo mėnesį kroso varžybomis, o baigėsi gegužę - lengvosios atletikos varžybomis. Šiais mokslo metais visos varžybos buvo skirtos Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti.

Lengvosios atletikos varžybas laimėjo Gataučių M. Katiliūtės pagrindinės mokyklos komanda, II-ąją vietą iškovojo Gasčiūnų pagrindinė mokykla, trečiąją - Kalnelio pagrindinės mokyklos lengvaatlečiai.Suvedus visų mokslo metų varžybų rezultatus išaiškinta, kad 2008/2009 mokslo metų pagrindinių mokyklų mokinių sporto žaidynėse stipriausi sportininkai buvo Gataučių M. Katiliūtės pagrindinėje mokykloje (mokytojai A. Mameniškis, N. Bulienė). Antrąją vietą žaidynėse iškovojo Gasčiūnų pagrindinė mokykla (mokytojas S. Rimdžius), trečiąją - Linkaičių pagrindinė mokykla (mokytojas A. Mameniškis).