Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 18 d., trečiadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Savivaldybės vadovai pakviesti į diskusiją darželyje

Į diskusiją Joniškio vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ pakviesti savivaldybės vadovai. Diskusijoje dalyvavo Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir  mero patarėja Inga Karbauskienė. Susitikimo pradžioje savivaldybės meras padėkojo Joniškio vaikų lopšelio-darželio kolektyvui už puikų, rūpestingą darbą ir rūpinimąsi vaikais.

Vaikų lopšelio-darželio direktorė Gražina Vėtienė džiaugėsi, kad turi puikias sąlygas darbui ir puikiai dirbančius darbuotojus. „Į darželį priimta tik ką baigusi studijas Vilniuje pedagogė, kuri grįžo į savo gimtąjį kraštą ir dirbs rajone. Darželyje yra daug vaikų, visos grupės yra sukomplektuotos.“ – pasidžiaugė direktorė Gražina Vietienė.

Įstaigos vadovės rūpestis – pastato atnaujinimo darbai.  Joniškio mieste neapšiltintas likęs tik lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatas, todėl šildymo sąnaudos yra gana didelės. Meras pažadėjo ieškoti šios problemos sprendimo galimybių.

Diskutuota dėl auklėtojų padėjėjų poreikio ugdant vaikus, turinčius vidutinių ir sunkių specialiųjų ugdymo poreikių. „Specialistų trūksta, nes kasmet tokių vaikų atsiranda vis daugiau.“ – sakė lopšelio-darželio direktorė.

„Bendrystė ir bendradarbiavimas yra kertinis pamatas produktyviems ir kokybiškiems santykiams palaikyti. Esame pasirengę naujiems iššūkiams.“ – diskusijos pradžioje  kalbėjo savivaldybės meras.

Diskusija buvo naudinga abiem pusėms – darželio darbuotojai išsakė savo problemas ir lūkesčius, savivaldybės atstovai sužinojo apie ikimokyklinio ugdymo problemas ir iššūkius.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook