Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. gruodžio 14 d., šeštadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Organizuotas išvažiuojamasis Nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisijos posėdis

Savivaldybės nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisija, planuojanti ir koordinuojanti nusikaltimų prevencijos priemones, susijusias su gyventojų saugumo užtikrinimu ir saugios savivaldybės aplinkos kūrimu, gruodžio 11 d.  vyko į Domeikių kaime įsikūrusią benamių sodybą.

Šio išvažiuojamojo posėdžio tikslas – sodyboje gyvenančių asmenų užimtumo skatinimas, prevencinių priemonių įgyvendinimas, kitų institucijų pagalbos poreikis.

Komisijos pirmininkė Vilija Bartašienė, jos pavaduotoja Daiva Zikienė, komisijos nariai Laima Klemienė, Eglė Damalakaitė, Janina Augustinaitienė, Dalia Adomaitienė, Sigitas Petraitis domėjosi sodyboje gyvenančių asmenų poreikiais, kalbėjo apie sodyboje gyvenančių asmenų įdarbinimą, prevencinių priemonių vykdymą, įvairių įstaigų teikiamą pagalbą.

Beveik visi benamių sodybos gyventojai praeityje turėję įvairių priklausomybių –kiekvienas čia gyvenantis žmogus turi savo sudėtingo gyvenimo istoriją ir žmogų, kuris ištiesė pagalbos ranką. Šiuo metu sodyboje gyvena 17 asmenų, iš jų 4 moterys ir 13 vyrų. Susitikimo metu sodybos gyventojams išdalinti atšvaitai, patarta kaip teisingai juos užsidėti, kad būtų gerai matomi kelyje tamsiu paros metu.

Komisijos nariai, artėjančių Šv. Kalėdų proga, surengė labdaros ir paramos akciją sodybos gyventojams. Komisijos nariai asmeninėmis lėšomis nupirko pagalvių, dovanojo antklodžių, patalynės, rūbų.

Savivaldybės nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisija skiria ypatingą dėmesį išvažiuojamųjų posėdžių organizavimui. Prieš tai buvo lankomasi VšĮ Joniškio socialinių paslaugų ir užimtumo centro Krizių centre-nakvynės namuose, ateityje planuojama išvyka į Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centrą.

Joniškio rajono savivaldybės nusikaltimų prevencijos
ir kontrolės komisijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook