Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. spalio 15 d., antradienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Susitikta su Plikiškių kaimo bendruomene

Spalio 8 d. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, kartu su VšĮ Joniškio Pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Martinaitiene ir UAB „Joniškio vandenys“ direktoriumi Raimondu Tiškevičiumi dalyvavo susitikime su Plikiškių kaimo (Joniškio r.) gyventojais.

Rajono meras V. Gailius susirinkusiems gyventojams trumpai pristatė rajono situaciją, kalbėta apie nenaudojamų patalpų pardavimą ir bendro savivaldybei priklausančio turto racionalų naudojimą. „Viskas, kas yra rajone, priklauso mums visiems, gyvenantiems Joniškio rajone, todėl taupyti turime kartu ir turimas lėšas naudoti racionaliai“. Susitikimo metu meras pasidžiaugė ir gerai prižiūrimais keliais, kurie mūsų rajone yra geresni nei kai kuriose kitose savivaldybėse.

Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė kalbėjo, kad teikiant paslaugas gyventojams visų pirma atsižvelgiama į teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę ir informavo, kad Plikiškiuose veikia medicinos punktas.

Vietos gyventojai labiausiai domėjosi vandens kokybės gerinimo klausimais. Buvo pristatytas 2019 m. rugpjūčio 29 d. patvirtintas tarybos sprendimas „Dėl pritarimo vandens gerinimo įrenginių statybai Joniškio rajono savivaldybės gyvenamosiose vietovėse“, kuriuo nuspręsta pritarti kompleksinei vandens gerinimo įrenginių statybai Joniškio rajono savivaldybės Daukšių, Gasčiūnų, Jauniūnų, Kalnelio, Kepalių, Kirnaičių, Lankaičių, Linkaičių, Pošupių, Plikiškių, Satkūnų, Saugėlaukio ir Stungių gyvenamosiose vietovėse. Taigi, 2020 m. planuojama sutvarkyti ir Plikiškių kaimo geriamojo vandens kokybę.

„Džiaugiamės dalykiškumu ir nuoširdžiu bendravimu“, – susitikimo pabaigoje dėkojo Plikiškių kaimo bendruomenės pirmininkas Vaclovas Martinaitis.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook