Joniškio rajono savivaldybė
2020 m. vasario 27 d., ketvirtadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
Dalyvauta Šiaulių regiono plėtros tarybos posėdyje

Akmenės rajone, Kamanų valstybinio gamtinio rezervato direkcijoje vyko Šiaulių regiono plėtros tarybos posėdis. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė kartu su kitais šios tarybos nariais – Šiaulių apskrities rajonų merais, vicemerais, administracijų direktoriais ir tarybų nariais sprendė įvairius klausimus.

Pranešimą pristatė LR energetikos ministro patarėjas Alvydas Sakavičius. Plačiai kalbėta apie Nacionalinės energetikos strategiją ir galimybes savivaldybėms.

Taip pat išklausyti pranešimai apie naujus regionų plėtros planus, Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonę „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“, diskutuota atliekų tvarkymo regione klausimais ir kitomis, visoms savivaldybėms aktualiomis temomis.

Minėtame posėdyje Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė paskirta atstovauti Šiaulių regiono plėtros tarybai Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos Jungtiniame programavimo komitete.

Joniškio rajono savivaldybės administracija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook