Joniškio rajono savivaldybė
2017 m. gegužės 26 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
„Volvo Lietuva“ inicijuotame projekte daugiau nei 350 jaunuolių susipažino su transporto ir logistikos verslo ateitimi

UAB „Volvo Lietuva“ kartu su socialiniais partneriais tęsia renginių ciklą „Būk. Atrask. Pasirink“. Gegužės 17–18 dienomis įmonės atstovai kartu su vežėjais, mokymų ir karjeros konsultavimo specialistais apsilankė Radviliškyje ir Joniškyje, kur jaunuolius iš profesinio ruošimo centrų ir Atvirų jaunimo erdvių pakvietė susipažinti su šiuolaikinių ir ateities sunkvežimių technologijomis, saugaus, ekonomiško vairavimo principais bei karjeros galimybėmis.

Įgyvendindama šį socialinės atsakomybės projektą įmonė taip pat prisijungė ir prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

Iniciatyvai „Būk. Atrask. Pasirink“ skirtas renginys gegužės 18 d. vyko Joniškio žemės ūkio mokykloje. Čia atvyko ir atviras jaunimo erdves lankantys jaunuoliai. Renginyje su jaunimu bendravo „Volvo Lietuva” darbuotojai, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos atstovai, transporto įmonių vadovai, „DOOR Training and Consulting Baltic“ konsultantai.

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė pasveikino renginio dalyvius ir organizatorius. Pasidžiaugė, kad Joniškio žemės ūkio mokyklą baigę moksleiviai, kurie įsidarbino „Volvo Lietuva“ įmonėse, nepamiršo savo mokyklos ir atvyksta skleisti gerosios patirties.

Pasak Vaidos Aleknavičienės, smagu, kad tokia didelė įmonė dalyvauja socialinėse akcijose ir atvyksta į mažesnius rajonus, o atvykę ryžtasi paieškoti vietos gyventojų, kurie gali pasidalinti savo sėkmės istorija. Šiame renginyje savo sėkmės istoriją pristatė Joniškio žemės ūkio mokyklą baigęs, šiuo metu ūkininkaujantis ir UAB „Žvalguva“ dirbantis Antanas Milašius.

Susirinkusius pasveikino ir savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašenė, kuri palinkėjo jaunuoliams atrasti savo pašaukimą renkantis profesiją.

Projekto organizatoriai siekė įdomiai ir betarpiškai supažindinti vietos jaunuolius su naujausiomis sunkvežimių technologijomis, saugiu ir ekonomišku vairavimu bei karjeros galimybėmis, paskatinti juos savo ateitį sieti su transporto verslu. „Tai ne tik sumažins nelaimingų atsitikimų skaičių kelyje, bet ir padidins jaunimo užimtumą bei motyvaciją rinktis specialybę, kuri po studijų baigimo garantuos įdomų, atsakingą ir gerai apmokamą darbą, sumažins socialinę atskirtį“, – sakė „Volvo Lietuva“ rinkodaros vadovas Laurynas Bričkus.

Renginio dalyviai turėjo galimybę ne tik teoriškai susipažinti su naujausiomis sunkvežimių technologijomis bei teoriniais saugaus ir ekonomiško vairavimo patarimais, bet ir praktiškai išbandyti savo jėgas taupaus vairavimo simuliatoriuje, gyvai apžiūrėti sunkvežimius ir jų agregatus, susitikti su vežėjais.

Anot iniciatyvoje dalyvaujančios Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidiumo nario ir socialinių reikalų komiteto pirmininko Artūro Telmento, transporto sektorius yra viena iš reikšmingiausiai prie ekonomikos augimo prisidedančių ūkio sričių, kurioje sukuriama per 12 proc. bendrojo vidaus produkto, iš kurių daugiau nei pusė – net 7 proc. tenka vežėjams kelių transportu. Transporto ir logistikos sektorius yra vienas iš didžiausių darbdavių – jame dirba iki 109 000 darbuotojų, o vien praėjusiais metais buvo sukurta net 7 000 naujų darbo vietų.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Gegužė
    2017