Joniškio rajono savivaldybė
2019 m. rugsėjo 20 d., penktadienis
Biudžetinė įstaiga
Joniškio rajono savivaldybės
administracija
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre
Kodas 288712070
Livonijos g. 4, 84124 Joniškis
Tel. (8 426) 69 140
Faks. (8 426) 69 143
El. p. savivaldybe@joniskis.lt
V. Gailius: nepamirškime savo buvusių mokytojų, pakvieskime juos Mokytojų dieną paminėti kartu

Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai Joniškio rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl šventės organizavimo, kurią tradiciškai kiekvienais metais organizuoja mokyklos. Pasitarime dalyvavęs Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė akcentavo, jog šiemet, minint Tarptautinę mokytojų dieną, rajone dėmesys ir pagarba turėtų būti parodytas ne tik esamiems, bet ir buvusiems mokytojams, senjorams.

„Ar visi prisimename savo mokytojus? Buvusių mokytojų, kurie šiandien jau nebedirba ir gal būt yra nepelnytai pamiršti, yra labai daug. Pakvieskime buvusius mokytojus kartu su mokytojų bendruomene paminėti Mokytojų dieną ir padėkokime Jiems“, – kalbėjo rajono meras.

Pasitarime dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas  Aivaras Rudnickas, tarybos narė Vilija Bartašienė, Joniškio kultūros centro direktorė Gerda Norušaitienė, režisierė Dovilė Juknienė. Susitikimo metu aptarta renginio programa.

Šiuo metu socialinio tinklo „Facebook“ profilyje „Joniškio rajono Metų Mokytojas“ galima prisijungti prie iniciatyvos ir teikti kandidatus (-es) Metų mokytojo nominacijai gauti.  Nominacijos bus įteiktos šventinio renginio metu.

Pagarbos mokytojui niekada nebus per daug!

Visus buvusius ir esamus mokytojus kviečiame į Mokytojų dienai skirtą šventinį renginį, kuris vyks šių metų spalio 3 d. 18.00 val. Baltojoje Sinagogoje.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Į viršų      AtgalSpausdinimo versijaFacebook